W 2020 roku Jessica Mercedes zaliczyła prawdziwy kryzys wizerunkowy, gdy rozpętała się afera z jej marką odzieżową Veclaim. Wyszło na jaw, że jej ubrania są zamawiane ze strony „Fruit of the Loom” – amerykańskiej firmy produkującej hurtowo odzież bez nadruków, która często jest zamawiana przez firmy lub szkoły, by naszyć własne logo tanim kosztem.

Jessica Mercedes spędzała czas z tym PRZYSTOJNIAKIEM na Bali. Fani: „Ale mega razem wyglądacie”

Jessica Mercedes doradza, co ubrać na komunię

Teraz znów Jessica Mercedes jest na topie. Jej TikToki często stają się viralem, a ostatnio nawet poszła w pokazie MMC podczas imprezy Elle Style Awards 2023.

Po pokazie nasz reporter zapytał szafiarkę, czy ma jakieś rady dla osób szykujących się do komunii. Jessica zarekomendowała sklepy z używaną odzieżą:

W pastelowe kolory, one powracają. Lubię klimaty vintage. Bardzo poszłam w modę vintage, więc polecam wszystkim czytelniczkom Kozaczka, żeby ruszały na polowania do vintage shopu (…) Taki styl vintage bardzo powraca à la Kate Moss – tłumaczy.

Jessica Mercedes o aferze metkowej: „Ja miałam bardzo dużo głupich decyzji, które nawet nie wyszły na jaw”

Następnie nasz reporter zapytał, czy w takim razie mama może przyćmić córkę swoją kreacją podczas komunii:

Myślę, że się nie patrzy w takich kategoriach. Ważne, żeby każdy był piękny, żeby mama wyglądała pięknie, córeczka, cała rodzina – stwierdziła.

Jessica Mercedes potwierdza rozstanie z Kubą Karasiem!

A co Jessica Mercedes dałaby w prezencie?

Nie znam się, nie wiem na czym, to teraz stoi. Ja bym zrobiła jakiś od serca, może namalowała obraz. Domyślam się, że to są jakieś materialne prezenty. Jak ja miałam komunię to dostałam rower i psa – wspomina.

Jessica Mercedes Kirschner, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 Jessica Mercedes, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Jessica Mercedes Kirschner, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA