Jessica Simpson po porodzie chce wyglądać jak Jessica Alba
Jessica Simpson już niebawem zostanie mamą.
W związku z tym ma już nowe postanowienie na rok 2012.
Nowy cel – napisała na Twitterze. – Po porodzie wyglądać jak Jessica Alba. Dobra robota!
Możliwe?
Tylko teoretycznie, bo w praktyce pociąg Jessiki Simpson do słodyczy i meksykańskiego jedzenia przegrywa z chęcią do ćwiczeń i wszelkich diet.
Mimo to życzymy wytrwałości.
Dołącz do naszych fanów na Facebooku! Kliknij Tutaj!
wyglada jak Anna Nicole Smith
pies go drapał, jak mówiła moja babcia!On ciągle czegoś chce…a dla niej nic!
Przynajmniej widać, że jest w ciąży…;)
Niewykonalne!!!!!!!!!!!!. Alba to chodzący ideał figury i , o zgroza, wcale się nie musi męczyć. Ot takie dobre geny, pozazdrościć. Natomiast panna/pani Simpson odkąd sięgnę pamięcią była sobie dobrze wyglądającą kulką. Ma takie skłonności i pewnie grube kości. Nie zmieni swojej sylwetki, tak ma i już!
Podobieństwo skończy się na imieniu.
Będzie mieć córkę;)
ONA JEDNEGO CYCA JAK TEN JEJ CAŁY BRZUCH ! ;O
No i dobrze niech wygląda…a czemu by nie…
w sumie to kiedyś miała figurę jak alba, więc dlaczego nie mogłaby do niej wrócić? obie miały (alba wciąż ma) boskie sylwetki jak dla mnie! nich się wypcha kim kardashian ze swoimi “kobiecymi krągłościami”. to jest właśnie esencja kobiecości! szczupła i zaokrąglona gdzie trzeba..
zobaczycie, że schudnie. uda jej się
Oj, to niezły sobie cel postawiła, naprawdę 😉 Bd ciężko, wystarczy spojrzeć na Albę.. A potem na Jessicę. Plus jej skłonności do tycia i miłość do kalorycznych rzeczy
gość, 07-01-12, 12:02 napisał(a):gość, 07-01-12, 09:29 napisał(a):Rany, jest ohydna!Brzydka, kiczowata i tłusta…Zastanów się nad tym co piszesz… Ta kobieta walczyła o to, żeby mieć dziecko biorąc hormony i zasługuje na pochwałę, a nie na to żeby ją obrażać.skąd ty to wyczytałaś,że aby mieć dziecko brała hormony? podobno wstydziła się ciąży i mówiła,że to kwestia wagi gdy wszyscy podejrzewali ciążę u niej.
oj tam, zawsze była ładniutka, nie musi sie odchudzać 😉
po odchudzeniu prawdopodobnie i tak wróci do swojej sylwety, bo ma skłonność do tycia
gość, 07-01-12, 09:29 napisał(a):Rany, jest ohydna!Brzydka, kiczowata i tłusta…Zastanów się nad tym co piszesz… Ta kobieta walczyła o to, żeby mieć dziecko biorąc hormony i zasługuje na pochwałę, a nie na to żeby ją obrażać.
ale cysterna
Nawet przed ciążą nie miała figury chociaż trochę zbliżonej do Jessici. Ale pewnie się jej uda – w końcu sztab ludzi nad nią pracujących sobie poradzi:)
Trzymam kciuki ! Ja też mam taki cel w 2012 , czyli schudnąć ! 😉
Rany, jest ohydna!Brzydka, kiczowata i tłusta…