Jim Carrey potępił zachowanie Willa Smitha podczas rozdania Oscarów, a także publiczność „bez godności”, która zgotowała mu owację na stojąco. „Było mi niedobrze. Było mi niedobrze od tej owacji na stojąco” – powiedział Carrey w dzisiejszym wywiadzie dla CBS Mornings.

Największe gwiazdy wspierają Chrisa Rocka

Hollywood jest po prostu masowo pozbawione moralnego kręgosłupa i naprawdę wydawało się, że to naprawdę wyraźna wskazówka, że ​​nie jesteśmy już fajnym klubem” – powiedział Carrey w rozmowie z Gayle King.

Jim Carrey potępił zachowanie Willa Smitha

Następnie powiedział, że Will Smith zasługuje na aresztowanie i pozwanie za napaść. Widać było, że Jim Carrey znów w najlepszej formie, mówi to, co myślą inni.

Jim Carrey nie jest fanem Smitha

[przyp. Jako Chris Rock] Ogłosiłbym dziś rano, że pozwałem Willa na 200 milionów dolarów, ponieważ to wideo będzie tam na zawsze, będzie wszechobecne […] Ta zniewaga będzie trwać bardzo długo […] Jeśli chcesz krzyczeć z widowni i okazywać dezaprobatę lub powiedzieć coś na Twitterze [to dobrze, ale] nie masz prawa wchodzić na scenę i uderzać kogoś w twarz, ponieważ ktoś coś powiedział – dodał.

Akademia potępia karygodne zachowanie Willa Smitha

Jim Carrey Fot. GIO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Od tamtej pory Will Smith wydał oświadczenie, w którym kajał się publicznie. A mniej publicznie Chris Rock, po Oscarach przeprosił Wandę Sykes (jedną z prowadzących) za sytuację. Gdy ta zapytała go, czemu ON ZA TO PRZEPRASZA, powiedział, że to miała być jej, Amy i Reginy noc, a ta sytuacji tylko to zepsuła. Widać KTO TU MA KLASĘ.

Will Smith? #unfollow

Will Smith i Jada Pinkett Smith Fot. MIKE BLAKE / Reuters / Forum

Will Smith i Jada Pinkett Smith na ściance

Will Smith i Jada Pinkett Smith/fot. FORUM