JK Rowling wydaje kolejną książkę!
W zeszłym tygodniu EL James zdradziła światu, że wyda 4 część przygód Christiana Greya, która będzie przedstawieniem punktu widzenia Szarego, a nie Any, jak to było w poprzednich książkach.
Dzisiaj mogą cieszyć się fani Harry’ego Pottera i JK Rowling, bowiem pisarka ogłosiła, że pracuje nad kolejną powieścią.
JK Rowling od kilku lat swój wolny czas poświęca Cormoranowi Stike’owi, bohaterowi kryminałów, które genialna pisarka wydaje pod pseudonimem Robert Galbraith. Career of Evil będzie trzecią częścią przygód detektywa i jego asystentki. Wcześniej ukazały się Wołanie Kukułki oraz Jedwabnik.
Career of Evil rozpoczyna się od momentu, w którym Robin Ellacott dostaje przesyłkę z odciętą kobiecą nogą.
Jesteście fanami kryminałów JK Rowling?

[b]gość, 12-06-15, 13:20 napisał(a):[/b]Ma głupi pseudonim. Poza tym co za sens pisać pod pseudonimem, skoro i tak każdy wie kto napisał tą książkę.Ona ma głupi pseudonim, a ty masz głupotę wypisaną na twarzy. cóż…
[b]gość, 13-06-15, 14:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 13-06-15, 07:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-06-15, 13:11 napisał(a):[/b]Czytałam dwie- ta o zabójstwie modelki Luli jeszcze ok, ale Jedwabnik porażka.Serio? Kukulka mi sie podobala i wlasnie mialem te druga zakupic. Co ci sie w niej nie podoba?[/quote]Kryminal o pościeli z jedwabiu… Morderca owijal ofiary w pościel ot cala ksiazka. Na końcu gdy szedł spac okryl sie caly właśnie ta posciela i sie udusil[/quote]Haha chyba czytałaś alternatywną wersję, nie było żadnego wątku o pościeli z jedwabiu. “Jedwabnik” to świetna książka, jak wszystkie autorstwa Rowling, chociaż rzeczywiście “Wołanie kukułki” wciąga czytelnika od pierwszych stron, a “Jedwabnik” rozkręca się trochę wolniej – ale warto poczekać. Nie mogę się doczekać kolejnej części!
[b]gość, 12-06-15, 10:47 napisał(a):[/b]Mam wolanie kukulki, musze sie zabrac za czytanie. Jako dzieciak chlonelam harrego i mysle, ze j.k. rowling ma swoj wklad w to, ze lubie czytać 🙂 nic dziwnego, ze dzieciakom po tych ciezkich, nudnych lekturach odechciewa sie patrzec na książki. Trzeba zaczynac od czegos ciekawego, zabawnego i lekkiego. Rodzice dawajcie swoim pociechom jakies fajne książki 🙂 byle nie greya ;)Mam to samo, dzieki Harry’emu uwielbiam ksiazki, gsyby nie on pewnie nadal bym tylko spedzal czas wolny na kompie! Kukulka super, reszte tez dorwe:)
[b]gość, 13-06-15, 07:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-06-15, 13:11 napisał(a):[/b]Czytałam dwie- ta o zabójstwie modelki Luli jeszcze ok, ale Jedwabnik porażka.Serio? Kukulka mi sie podobala i wlasnie mialem te druga zakupic. Co ci sie w niej nie podoba?[/quote]Kryminal o pościeli z jedwabiu… Morderca owijal ofiary w pościel ot cala ksiazka. Na końcu gdy szedł spac okryl sie caly właśnie ta posciela i sie udusil
[b]gość, 12-06-15, 13:20 napisał(a):[/b]Ma głupi pseudonim. Poza tym co za sens pisać pod pseudonimem, skoro i tak każdy wie kto napisał tą książkę.Vzy ja wiem, nie kazdy, duzo osob nie czyta intrnetu, ja np nie wiedzialam ze ma taki pseudonim
[b]gość, 12-06-15, 13:11 napisał(a):[/b]Czytałam dwie- ta o zabójstwie modelki Luli jeszcze ok, ale Jedwabnik porażka.Serio? Kukulka mi sie podobala i wlasnie mialem te druga zakupic. Co ci sie w niej nie podoba?
Ma głupi pseudonim. Poza tym co za sens pisać pod pseudonimem, skoro i tak każdy wie kto napisał tą książkę.
Czytałam dwie- ta o zabójstwie modelki Luli jeszcze ok, ale Jedwabnik porażka.
[b]gość, 12-06-15, 10:49 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-06-15, 10:21 napisał(a):[/b][quote][b]siś majteczka, 12-06-15, 00:00 napisał(a):[/b]punktu widzenia Szarego“Szarego”??? od kiedy to tlumaczymy nazwiska? czy teraz bedziecie pisac kanye zachod, bill bramy, suki wodnydom?[/quote]Harry Garncarz, Britney Włócznie…[/quote]Tez mnie zawsze rozwala jak ktos tlumczay na polski imiona czy nazwiska 😀 To tak jakby mowic : Nikolas Klatka ( Nicolas Cage ), George Bush ( Jerzy Krzak ), , Tina Tokarz ( Tina Turner ), Eliasz Drewno ( Elijah Wood) , Kevin Boczek (Kevin Bacon) itd 😛 Co bo Billa Gates’a to juz nawet nie tylko ” Bill Bramy ” ale mozna jeszcze imie przetlumaczyc i bedzie ” Rachunek Bramy ” 😛
[b]gość, 12-06-15, 11:48 napisał(a):[/b]Mogła by napisac Romansidlo“mogłaby” razem #szanujmyjezyk
Uwielbiam każdą książkę pani Rowling, więc i tą zakupię i z wielką przyjemnością przeczytam 🙂
Mogła by napisac Romansidlo
Napewno ta ksiazke kupie
[b]gość, 12-06-15, 10:21 napisał(a):[/b][quote][b]siś majteczka, 12-06-15, 00:00 napisał(a):[/b]punktu widzenia Szarego“Szarego”??? od kiedy to tlumaczymy nazwiska? czy teraz bedziecie pisac kanye zachod, bill bramy, suki wodnydom?[/quote]Harry Garncarz, Britney Włócznie…
[b]gość, 12-06-15, 10:21 napisał(a):[/b][quote][b]siś majteczka, 12-06-15, 00:00 napisał(a):[/b]punktu widzenia Szarego“Szarego”??? od kiedy to tlumaczymy nazwiska? czy teraz bedziecie pisac kanye zachod, bill bramy, suki wodnydom?[/quote] Suki waterouse – bitches wodnydom :p
[b]siś majteczka, 12-06-15, 00:00 napisał(a):[/b]punktu widzenia Szarego“Szarego”??? od kiedy to tlumaczymy nazwiska? czy teraz bedziecie pisac kanye zachod, bill bramy, suki wodnydom?
[b]gość, 12-06-15, 10:17 napisał(a):[/b]Napewno ta ksiazke kupietĘ książkĘ
Super! Bede czytac!
Dobra wiadomosc
Mam wolanie kukulki, musze sie zabrac za czytanie. Jako dzieciak chlonelam harrego i mysle, ze j.k. rowling ma swoj wklad w to, ze lubie czytać 🙂 nic dziwnego, ze dzieciakom po tych ciezkich, nudnych lekturach odechciewa sie patrzec na książki. Trzeba zaczynac od czegos ciekawego, zabawnego i lekkiego. Rodzice dawajcie swoim pociechom jakies fajne książki 🙂 byle nie greya 😉