W pełnometrażowym filmie „This is Joan Collins” 88-letnia gwiazda zabiera widzów w podróż po jej życiu z jej 5 małżeństwami, w tym cierpieniach z powodu zdrady męża Anthony’ego Newleya, bliskiego bankructwa z uzależnionym Ronem Kassem i toksycznego związku z „socjopatą” Peterem Holmem.

88-letnia Joan Collins prezentuje się doskonale z 32 lata młodszym partnerem u boku

Wielkie życie, wielkie dramaty

W szokującym dokumencie Joan Collins mówi o hollywoodzkim gwiazdorze Maxwellu Reedzie, którego poślubiła ze „wstydu” po tym, jak zgwałcił ją na ich pierwszej randce. Tak straciła dziewictwo. Następnie Reed próbował ją podsyłać „starym bogatym mężczyznom” za 10 000 funtów za noc.

JOAN COLLINS with her first husband MAXWELL REED Date:

Weteranka Hollywood ujawnia również, że znany szef studia Daryl Zanuck przycisnął ją do ściany w próbie ataku seksualnego. „Zasadniczo jestem w ruchu #metoo” – mówi.

Jedna z ostatnich wielkich

Urodzona w Maida Vale w Londynie Joan Collins ujawnia, że ​​dorastała ze swoim przystojnym, dominującym ojcem, a jej troskliwa i opiekuńcza mama ukształtowała jej pragnienie odniesienia sukcesu.

Mama cały czas była zajętą próbą zadowolenia go, a ja tego nienawidziłam – wspomina. Przysiągłam, że nie będę zależna od mężczyzny we wszystkim. Muszę mieć własną tożsamość.

Joan Collins: Nigdy się nie ponaciągam

W dokumencie aktorka opowiada o przyjęciu w domu Gene’a Kelly’ego, na którym Marilyn Monroe kazała jej uważać na „wilki” – drapieżniki ze studia (przyp. filmowego) – a zwłaszcza na legendarnego producenta Daryla Zanucka. Nie minęło dużo czasu, zanim Joan dowiedziała się dokładnie, co miała na myśli Marilyn.

85-letnia Alexis z Dynastii uśmiecha się to paparazzi. Zachwyca formą?

JOAN COLLINS with her first husband MAXWELL REED Date:

Fot.Old Boy’s Club / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Fot. Forum