Joanna Brodzik od urodzenia wychowywała się tylko z mamą, która urodziła ją w wieku zaledwie 18 lat. Niedawno głośno było o tym, że aktorka znów ma kontakt z ojcem i po raz pierwszy spędziła z nim święta Bożego Narodzenia.

Magda Mołek zapytała Joannę Brodzik: „Jak to jest mieć znów kontakt z ojcem”

Joanna Brodzik o dzieciństwie

Joanna Brodzik teraz pojawiła się w podcaście Żurnalisty, któremu udało się otworzyć i szczerze porozmawiać z takimi gwiazdami jak: Iza Kuna, Mateusz Damięcki, Aleksandra Kwaśniewska, czy Marta Żmuda Trzebiatowska.

Żurnalista teraz zadał trudne pytania Joannie Brodzik. Przypomniał jej, że w dzieciństwie była nazywana „bękartem”, a jej mamę „czerwoną świnią”. Jak dziś to wspomina?

Joanna Brodzik: „To dla mnie nowy początek!”

Aktorka w dzieciństwie była wychowywana przez babcię i to głównie o niej opowiedziała w wywiadzie:

Nauczyła mnie dostrzegać w sobie ten element wyjątkowości (…) Pamiętam, że w tamtym momencie, dla mnie, siedmiolatki, ta inwektywa, biorąc pod uwagę całkowitą nieświadomość, jeśli chodzi o układ polityczny, o sytuację w kraju, byłam dzieckiem… Dla mnie to było coś niezrozumiałego, paląco obraźliwego i krzywdzącego wobec osoby, którą kochałam – powiedziała gwiazda.

Wspomina, że babcia Jadwiga dawała jej niesamowicie dużo motywacji, mówiąc np. że wszystko może, tylko musi się bardzo postarać:

Mówiła mi, że mogę wszystko. Mówiła mi: „To, że mamy bardzo mało, albo bywają momenty, że nie mamy nic, to są tylko okoliczności, a ty możesz wszystko. Tylko jak postanowisz sobie coś, to musisz sobie to mocno wyobrazić, ze szczegółami, potem to zaplanować, a potem to realizować, i przygotować się, że rzeczy nie będą szły po twojej myśli”. Tak mnie zaprogramowała –  zdradza.

Joanna Brodzik dopiero teraz wyznaje: „Magda M.” nie miała być PRAWNICZKĄ

Joanna Brodzik mimo trudnego dzieciństwa osiągnęła bardzo wiele, nie każdy może pozwolić sobie na karierę aktorką i jeszcze z takim rozmachem, jak ona. Trzymamy kciuki za dalsze role!

Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Joanna Brodzik, Paweł Wilczak Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Brodzik, Paweł Wilczak Fot. Podlewski/AKPA