Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski 19 września powitali na świecie pierwsze dziecko, syna Józefa. Dopiero parę dni później aktorka pochwaliła się na Instagramie, że jest już po porodzie.

Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z @jan_ignacy zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży, a także wspaniałej ekipie pracowników Szpitala im. Świętej Rodziny, którzy sprawili, że czułam się podczas pobytu tam jak w domu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI  – napisała aktorka.

Rodzina Królikowskich się powiększyła. Joanna Jarmołowicz zdradziła imię dziecka (ZDJĘCIA)

Z kolei dzisiaj w „Dzień Dobry TVN” świeżo upieczeni rodzice zdradzili, jak im minęły pierwsze pięć tygodni życia z dzieckiem. Asia Jarmołowicz nie ukrywa, że dziadkowie i babcie stracili głowę na widok Józefa.

Bycie babcią i dziadkiem to jest chyba najfajniejsza rola życiowa w rodzinie, którą można pełnić, bo to nie jest twoje dziecko, a jednocześnie twoje i można rozpieszczać. Wspaniała rola i wszyscy na to czekali, a że długo czekali to teraz się bardzo cieszą – tłumaczył Jan Królikowski.

Aktorka dodaje, że babcie są w stałym kontakcie z nimi i bardzo im pomagają, umawiają się, „która, kiedy, co przywozi” i obie są bardzo zaangażowane.

Jarmołowicz nie zapomniała też pochwalić tatę Józefa, Jana Królikowskiego. Zapewnia, że ma wspaniałego mężczyznę, który potrafi przy dziecku nawet pracować, bo komponuje muzykę.

Szok! Brat Królikowskiego związał się z JEGO dziewczyną!