Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pół roku temu postanowili przeprowadzić się z warszawskiego Wilanowa do centrum Warszawy. Para na początku tego roku pochwaliła się nowym mieszkanie z ogromnymi oknami i widokiem panoramę miasta.

Po większej analizie stwierdziłam, że wolę biegać dookoła domu, dookoła parku, niż biegać po piętrach. Trzy piętra to stanowczo dla mnie za dużo. A druga rzecz jest taka, że zaczęliśmy się bardziej podniecać piwnicą domu niż wszystkimi innymi pomieszczeniami – tłumaczy Joanna Koroniewska.

TO, co przeżyła Joanna Koroniewska przyprawia o gęsią skórkę!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor remontują nowe mieszkanie

Natomiast odkąd Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pochwalili się nowym apartamentem, temat ucichł i chociaż od razu ruszyli z remontem mieszkania, efektów nadal nie widać. Aktorka właśnie pokazała, jak obecnie wygląda ich remont:

Jesteście ciekawi jak remont?? 🤔Jest bosko🤦‍♀️😂😂. Czy wszystkie remonty i budowy muszą tyle trwać? – pyta się Koroniewska.

Joanna Koroniewska wspomina PORONIENIE. Pokazała zdjęcie z porodówki

Wygląda na to, że para postanowiła urządzić mieszkanie od zera. Aktualnie na podłodze są rozłożone folie, a na środku mieszkania leży gruz.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor planują przeprowadzkę do centrum stolicy razem ze swoimi córkami: 12-letnią Heleną i 3-letnią Janiną. Para od kilku lat jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i zaskarbiła sobie serca wielu internautów – śledzi ich ponad 630 tys. osób.

Joanna Koroniewska zachwyca w samej BIELIŹNIE

Fot. Instagram/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor idą za rękę

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor/fot. AKPA