Joanna Koroniewska (42 l.) to kolejna z polskich gwiazd, która zdecydowała się na wyjazd za granicę w czasie pandemii. Pokazała zdjęcie z Wysp Kanaryjskich i postanowiła się wytłumaczyć z wakacji.

Joanna Koroniewska komentuje aferę z łódzką filmówką: „Niekończąca się walka z upokorzeniem i wstydem”

Joanna Koroniewska tłumaczy, dlaczego poleciała na wakacje w czasie pandemii

Joanna Koroniewska jako aktorka nie do końca może wykonywać swoją pracę przez nałożone przez rząd obostrzenia. Razem z mężem dużo działają w sieci, prowadzą m.in. słynną „Domówkę u Dowborów”, na którą zapraszają gwiazdy.

Maciej Dowbor postanowił zabrać żonę na wakacje. Koroniewska podzieliła się zdjęciem, a przy okazji tłumaczy się z wyjazdu. Napisała, że jest ozdrowieńcem, a poza tym przestrzega zasad bezpieczeństwa.

Wyprzedzając niektóre komentarze…
Tak, wiem, że jest pandemia
Tak, wiem, że sytuacja w kraju jest ciężka
Nie, nie ryzykuję niczyjego zdrowia ani życia – jestem ozdrowieńcem, mam wszystkie niezbędne badania, noszę maseczkę w miejscach publicznych, odkażam ręcę przy każdej okazji, unikam zbędnych skupisk ludzkich, stosuję się do wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny.

Dowbor o ROMANSIE Koroniewskiej?! „Z tym dziadem?!”

Napisała, że docenia pracę służby zdrowia, jednak nie za bardzo wie, jak miałaby im pomóc. Ją samą dotknęły konsekwencje lockdownu.

Rozumiem, że na miejscu w Polsce pracownicy służby zdrowia walczą bohatersko z wirusem, bardzo ich heroizm szanuję i doceniam, ale nie za bardzo wiem, jakbym miała im bezpośrednio pomóc. NIe uważam, żeby mój wyjazd za granicę planowany od wielu miesięcy, dawno opłacony, w jakikolwiek sposób kogokolwiek krzywdził czy świadczył o nieodpowiedzialności i braku solidarności. Przez niemal 13 miesięcy robiłam wiele, żeby wspierać na duchu rodaków, być z nimi razem w doli i niedoli. Tak samo jak miliony Polaków dotknęły mnie konsekwencje lockdownu, zarówno psychiczne jak i zawodowe. Chętnie bym się nawet zgłosiła na jakiś wolontariat do szpitala, ale za moment zostałabym żywcem spalona w sieci, że niby w ten sposób próbuję sobie załatwić szczepienie poza kolejnością. No cóż, takie mamy czasy, a nawet i klimat… społeczny.

Joanna Koroniewska pozuje w BIKINI i zapewnia: „NIE, to nie Photoshop”

A jakie jest Wasze zdanie na temat podróży w czasie pandemii?

Sonda

poll-violet

Wakacje w czasie pandemii - tak czy nie?

1
Joanna Koroniewska na wakacjach

Nie mam nic przeciwko - pandemia trwa już bardzo długo i każdy potrzebuje chwili wytchnienia...

2
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na Zanzibarze.

Jestem na NIE! Powinniśmy ograniczyć przemieszczanie się, patrząc na to, co się dzieje w szpitalach...

scena z: Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, SK:, fot. Podlewski/AKPA

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na ściance

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor/fot. AKPA

scena z: Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA