Joanna Krupa na okładce CKM
Na okładce październikowego numeru magazynu CKM gości Joanna Krupa – modelka i aktorka polskiego pochodzenia.
W Wikipedii możemy przeczytać, że Krupa jest najstarszą z trzech córek hotelarza Stevena Krupy. Mając 5 lat przeprowadziła się do Chicago, ale biegle mówi po polsku.
Zdjęcia Krupy prezentowały między innymi Playboy, CKM, Inside Sport, FHM oraz Maxim.
W 2007 roku Krupa znalazła się wśród 25 najbardziej seksownych kobiet świata według magazynu Playboy.
Modelka zajęła trzecie miejsce w konkursie CKM zorganizowanym w lipcu tego roku z okazji 10-lecia magazynu.
A już dziś można ją zobaczyć i przeczytać z nią wywiad w tymże magazynie.
Podobaja wam sie jej piersi?? mam takie same!! ^^
gość, 27-10-08, 21:50 napisał(a):ałała zgadzam sie z PlayboyBunnydzięki^^
Ladne rysy i wlosy 🙂
napewno ładniejsza niż ta wyrwał.
ałała zgadzam sie z PlayboyBunny
Made in Poland 😛 Seksowna jest 🙂
Jest OK! Tylko martwi mnie że ona do Polski w ogóle nie przyjeżdża. A przecież to z niej Made in Poland.
Niestety ma kiepskich chirurgów. Te usta i nos nie wyglądają naturalnie i ładnie.
a co te cycki jej tak się rozchodzą?
gość, 16-09-08, 02:34 napisał(a):Joanna Krupa jest piekna Polka. Powinnismy byc z niej dumni! Gdybym miala taka urode jak ona, sama bylabym w Playboyu!Pozdrawiam z USAzajebisty tekst, pozdrawiamy po szkole podstawowej:)
no idealna do pornosa, widac ze swietnie sie czuje w tej tematyce
“ja poprosze zdjęcia live….. to pogadamy………. Krupa ”no właśnie ;)) po photoshopie kazda może wyglądać bosko nawet najgorszy paszczur.
Joanna Krupa jest piekna Polka. Powinnismy byc z niej dumni! Gdybym miala taka urode jak ona, sama bylabym w Playboyu!Pozdrawiam z USA
ja poprosze zdjęcia live….. to pogadamy………. Krupa hhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jest piekna trzeba przyznac
no i fajnie:)
gość, 16-09-08, 00:08 napisał(a):każda chuda szkapka na tewj okładcd jest dnem 🙂 Doda Ol Szwed Liszowska , Cylńska – oto laski a charakterem i typowe kobity, nie kaja paschlska… nie kożuchowska… gdzie właczam m jak miłośc tylko miłość czy jak tam i widze tą sama postać………….fgujjjjj ona grać nie poptrafi < sory za pisamo ale jestem zmęczona dość )POPIERAM JAJA I TE INNE PIZDY WON …..
krupa ?? kto to?? gwiada porno??
każda chuda szkapka na tewj okładcd jest dnem 🙂 Doda Ol Szwed Liszowska , Cylńska – oto laski a charakterem i typowe kobity, nie kaja paschlska… nie kożuchowska… gdzie właczam m jak miłośc tylko miłość czy jak tam i widze tą sama postać………….fgujjjjj ona grać nie poptrafi < sory za pisamo ale jestem zmęczona dość )
widzialam z nia wywiad jakis czas temu i musze przyznac ze ladna z niej kobieta.
Kim Kardashian jest 1000razy ladniejsza od niej!
hm… ale jensena acklesa to jej zazrdoszcze:)wydaje sie mila i sympatyczna bez photoshopa.
sztuczna lala
niby fajnie, ale głupio że jak polka znana gdzieś za granicą to z dupy a nie z talentu.
no nie wiem czy taka goraqca…ona zawsze ma taki sam wyraz twarzy…
“Gorętsza niż tysiąc słońc”? To są jakieś kpiny…
niezła lasencja
Cóż, że photoshop. wygląda pięknie.
A CO TO ZA WIEŚNIARA?
RHCP, 15-09-08, 17:54 napisał(a):wytwór photoshopa i sztuczne piękno, które kupują tylko Amerykanie.Częściowo się zgadzam. Niestety, nie masz racji z tym, że takie coś kupują tylko Amerykanie. Polska nie lepsza
weszla na drabine, siaadla se okrakiem, smarowala pizde cukrowym burakiem
na żywo wygląda niestety normalnie;)
Ona już wcześniej była w CKM-ie, odgrzewają kotlety
tylko cycki i nic po za tym …co to wogóle jest..?
i taką kariere robią “nasze polki”
wytwór photoshopa i sztuczne piękno, które kupują tylko Amerykanie.
ładna to ona jest
i co? zatkaO kakaO?!
podobna do Doutzen Kroes