Joanna Krupa znowu zaszalała z kreacją (FOTO)

1-53-R1 1-53-R1

Piękna i pracowita – tak z pewnością można określić Joannę Krupę. Modelka nie może narzekać na brak zajęć. Właśnie zaczęła pracę na planie kolejnego sezonu Top Model. Plotki głoszą, że produkcja traktuje ją jak sławę wielkiego formatu. Trudno się dziwić – niedawno Joasia została ogłoszona najbardziej wpływową Polką w kategorii show-biznes. Podobno dostała propozycję wzięcia udziału w programie Żony Hollywood, ale ostateczne nie doszło do podpisania umowy.

W wolnych chwilach Dżoana biega na siłownię i imprezy. Na gali Playboya trudno było oderwać od niej wzrok – miała na sobie kombinezon z głębokim dekoltem z przodu i wycięciem na plecach. Wczoraj pojawiła się na pokazie Joanny Klimas. I tym razem nie zawiodła. Rozkloszowaną spódnicę zestawiła z srebrnymi szpilkami i mocno wyciętym topem.

Jesteście fanami Dżoany?

&nbsp

 

Joanna Krupa znowu zaszalała z kreacją (FOTO)

Joanna Krupa znowu zaszalała z kreacją (FOTO)

Joanna Krupa znowu zaszalała z kreacją (FOTO)

Joanna Krupa znowu zaszalała z kreacją (FOTO)

Joanna Krupa znowu zaszalała z kreacją (FOTO)

   
15 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Joanna powinna być przykładem dl Polek, jako jedyna z gwiazd bardzo rzadko zakłada spodnie, natomiast rewelacyjnie wygląda w tych kieckach ! Kochane POLKI noście sukienki, np u cyganów dziewczyna nie może nosić spodni !

To ty noś kiecki jak cyganki ja lubie spodnie

[b]gość, 26-06-15, 14:01 napisał(a):[/b]ale bym jej wymiętosiła te cycuchy!!!!!!!!!!!A ja złapałabym ją za nos.

ale bym jej wymiętosiła te cycuchy!!!!!!!!!!!

[b]gość, 26-06-15, 15:33 napisał(a):[/b]Joanna powinna być przykładem dl Polek, jako jedyna z gwiazd bardzo rzadko zakłada spodnie, natomiast rewelacyjnie wygląda w tych kieckach ! Kochane POLKI noście sukienki, np u cyganów dziewczyna nie może nosić spodni ! Znam Cyganki które noszą spodnie.

Cudowna. Piękna. Nietknięta przez ciążę i bachora. Prześliczna!

[b]gość, 26-06-15, 13:28 napisał(a):[/b]Cudowna. Piękna. Nietknięta przez ciążę i bachora. Prześliczna!Dlatego jest jeszcze piękna.

[b]gość, 26-06-15, 11:27 napisał(a):[/b]wstydziłaby się nie dość że ubrana jak wieśniara – to jeszcze pokazuje ślady po sylikonach żenujące kurwiskoUkradła Ci chłopaka? pieniądze Ci z portfela wzięła? opluła Twoją matkę ? chyba nie, więc nie rozumiem dlaczego tak wyzywasz, myślisz że poprzez to bardziej się dowartościujesz ? a tak na serio to ile masz lat kochana ?

wstydziłaby się nie dość że ubrana jak wieśniara – to jeszcze pokazuje ślady po sylikonach żenujące kurwisko

Wylizałabym jej suty

Asia jest taka słodka kobieta, pomaga pieskom i nie zapomina o innych. Może nie ma jakąś wielką karierę za granicą, ale jest lubiana i sympatyczna babka.

Po co na stronie głównej zasłaniacie jej dekolt kwadracikami? A co do Krupy: ma co pokazywać i jak chce to niech pokazuje. Kiedyś będzie stara to nie będzie pokazywała.

Fajne cyce, sztuczne ale fajne.

a ja myślałam, że suta było jej widać, a tu tylko odrobinę bardziej wycięty dekolt i tyle podniety…

plastiku ty