Joanna Moro jest matką trójki dzieci. Aktorka i jej mąż Mirosław Szpilewski doczekali się dwóch synów – Mikołaja (9 l.) i Jeremiego (6 l.), a także córki, Ewy, która urodziła się pod koniec stycznia tego roku.

Joanna Moro z trzymiesięczną córką w saunie: „Samo zdrowie” przekonuje aktorka

Joanna Moro pokazała figurę po ciąży

Moro chętnie fotografowała się w ciąży i teraz też chętnie pokazuje, jak wygląda jej ciało. Kilka miesięcy po porodzie zaprezentowała swoją sylwetkę w bikini. Przygotowana na pytania internautów, o to, jak wróciła do formy, wszystko wyjaśniła we wpisie.

Okazuje się, że aktorka nie stosuje diet, ani też nie stosuje morderczych treningów. Przyznała, że najlepiej jest słuchać siebie. U niej to się sprawdza.

Powoli we własnym tempie ciało wraca do formy. Staram się na co dzień rozsądnie odżywiać, ale nie stosuję żadnej diety. Wiem, że zawsze muszę dostarczać organizmowi jak najwartościowszego paliwa, a teraz kiedy karmię, tym bardziej. Wiem, że po to, żeby dobrze się czuć ze sobą potrzebny jest ruch, wiec cały czas staram się aktywnie żyć i to mi daje ogromna radość i energię. Nie wykonuję  katorżniczych treningów ani nie ustawiam sobie dziennej normy. Słucham siebie – wyjaśniła Moro.

View this post on Instagram

Powoli we własnym tempie ciało wraca do formy . 🌸Staram się na codzień rozsądnie odżywiać , ale nie stosuje żadnej diety. Wiem, ze zawsze muszę dostarczać organizmowi jak najwartościowszego paliwa, a teraz kiedy karmie tym bardziej. 🌸Wiem, ze po to zeby dobrze się czuć ze sobą potrzebny jest ruch, wiec cały czas staram się aktywnie żyć i to mi daje ogromna radość i energię. Nie wykonuje katorzniczych treningów ani nie ustawiam sobie dziennej normy . Słucham siebie . 🌸No i trzecia i najważniejsza zasada zdrowego długiego szczęśliwego życia to relacje z ludźmi , społeczność. Nigdy nie zamykałam się z dziećmi na ludzi wręcz przeciwnie często lekcje nieodrobione , czy jutro rano trzeba wstać , a my cały czas gdzieś z kimś u kogoś … zasypianie bez umycia zębów, och często … ale za to tworzymy super więzi przyjacielskie ;))) i tego nam nikt nigdy nie zabierze 👨‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👧👨‍👨‍👦‍👦👩‍👩‍👦‍👦👩‍❤️‍💋‍👩👩‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍👨 #powrotdoformypociazy #nofilter #trzymamformę #matkatrojki #trzeciporód #kostiumkąpielowy #figurapociazy #jezioro #mazury

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Fanki Joanny Moro podziwiają nie tylko jej figurę, ale też doceniają jej podejście do życia.

  • Wspaniała figura Joasiu, trudno uwierzyć ze jesteś matka trójki pięknych dzieci.
  • Nooo figura to jest ze hohoho! Pozazdrościć jeśli to jest „wolne” wracanie do formy.
  • Bardzo pozytywne podejście do życia nic na siłę.
  • Wspaniałe podejście do życia, inspiracja, radość, mądrość. To, że wspaniale wyglądasz to tylko dodatek – piszą fanki.

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Moro opowiedziała o trudnej sytuacji finansowej: „Nie mam szansy w ogóle sobie dorobić”

Joanna Moro narzeka nad ZLEWEM: „Jednym słowem przerosło mnie”

Joanna Moro pokazała, jak GRZECZNE ma dzieci

Joanna Moro z ciążowym brzuchem

Joanna Moro/fot. AKPA

Joanna Moro z ciążowym brzuchem

Joanna Moro/fot. AKPA

Joanna Moro na scenie

Joanna Moro/fot. AKPA

Joanna Moro z dużym dekoltem

Joanna Moro/fot. AKPA