Głośna afera z Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim, która wciągnęła wiele dodatkowych osób chwilowo przycichła lub w końcu przeniosła na drogę sądową. Od dłuższego czasu nie pojawiło się żadne nowe oświadczenie, a aktorzy ograniczyli się do sporadycznego i subtelnego wbijania sobie szpili.

Antek Królikowski tak skwitował małżeństwie z Joanną Opozdą: „Mieszkałem zawsze naprzeciwko”

Joanna Opozda wrzuciła nagranie z Brigitte Bardot. Czy w ten sposób zdradziła co myśli o Izabeli?

Jakiś czas temu Joanna Opozda pochwaliła się fanom, że zagrała główną rolę w filmie o Brigitte Bardot, który dostał nominację do Konkursu Głównego w Gdyni. Joanna wielokrotnie podkreślała, że jest bardzo dumna z możliwości wcielenia się w Brigitte. Legendarna aktorka niewątpliwie jest dla Opozdy idolką i wzorem do naśladowania. W nowej relacji na Instagramie, Joanna Opozda opublikowała fragment dokumentu z 1996 roku „Brigitte Bardot – Historia gwiazdy”, w którym Bardot opowiada o swoim życiu i… wierności:

Nigdy nikomu nie uwiodłam męża, nigdy nie odebrałam kobiecie męża. Nigdy – mówi Bardot we fragmencie udostępnionym przez Opozdę.

Choć oczywiście Joanna w żaden sposób nie nawiązała do swojej sytuacji i nie przywołała nikogo do tablicy, nie można oprzeć się wrażeniu, że słowa gwiazdy, w którą miała okazje się wcielić są skierowane do pewnej prawniczki, która weszła z buciorami w jej małżeństwo z Antkiem.

Przypadek?

IG: asiaopozda

pasekkozak

Joanna Opozda pokazała fotkę z dzieciństwa! „Mój synek wygląda IDENTYCZNIE”

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Grabowski/AKPA

Joanna Opozda świętuje pół roczku Vincenta!