Joanna Opozda krótko po narodzinach Vincenta musiała wrócić do pracy. Aktorka rozstała się z Antkiem Królikowskim, a jakiś czas później pochwaliła fanom, że wydała życiowe oszczędności na nowe mieszkanie dla siebie i Vincenta. Jednocześnie podkreśliła, że sytuacja finansowa wymusiła na niej przedwczesny powrót do pracy, by utrzymać rodzinę, ponieważ jak się później okazało, Antek Królikowski nie płacił alimentów na syna.

Joanna Opozda opowiedziała o swojej największej wpadce. Musiała uciekać z eventu

Joanna Opozda wypuści własną kolekcję ubrań i dziecięcych bucików

Ostatecznie Joanna Opozda tak jak zapowiadała, w pełnym blasku powróciła do pracy i na salony, chętnie uczęszczając na eventy oraz ścianki. Aktorka co rusz dostaje też nowe propozycje filmowe i serialowe, nie może więc narzekać na brak pracy i ofert.

Okazuje się jednak, że przedsiębiorcza mama postanowiła dodatkowo spróbować swoich sił w świecie mody i planuje wypuścić kolekcję ubrań sygnowaną własnym nazwiskiem. Ich zapowiedzią okazała się być neonowa suknia, w której aktorka pojawiła się na gali Bestsellery Empiku 2022. Jednocześnie w rozmowie z Pudelkiem, Joanna Opozda podkreśliła, by nie nazywać jej projektantką:

Nie mówmy, że projektantka mody, nie obrażajmy projektantów (…). Po prostu wychodzi kolekcja sygnowana moim nazwiskiem, właśnie mam na sobie prototyp sukienki z kolekcji wiosna/lato (…). Ja oczywiście tam siedzę, wybieram, dużo wkładam w to serca, ale to nie jest tak, że ja projektuję, rysuję, nie mylmy tych pojęć.

To jednak nie wszystko, ponieważ okazuje się, że aktorka pomyślała również o najmłodszych i zdradziła, że planuje sprzedawać buciki dla dzieci, które współtworzyła dla swojego synka i nazwała je jego imieniem:

Robimy kampanię i ja będę prezentować ubrania. A jeszcze niedługo będą buciki dla dzieci… Też sobie zamarzyłam i właśnie chciałam coś dla Vincenta stworzyć. Buciki będą nazywać się „Vincent”, także w ogóle takie „Vincenciki”.

A jakich cen możemy się spodziewać? Opozda zdradziła, że wiele osób będzie mogło sobie pozwolić na jej ubrania, choć „nie będą to ceny jak z sieciówek” ze względu na wysoką jakość kolekcji.

Skusicie się?

Bestsellery Empiku 2022: Doda świeci nóżką i dekoltem, limonkowa Joanna Opozda, ciężarna Sylwia Przybysz z mężem

scena z: Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Opozda o Vincecie. Zdradza, czy włącza mu bajki i kto się nim zajmuje, kiedy jest w pracy

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA