Joanna Opozda w lutym 2022 roku powitała na świecie synka Vincenta. Choć szczęście wynikajace z macierzyństwa zostało zaburzone przez piętrzące się afery z Antkiem Królikowskim, ostatecznie Joanna i jej synek układają sobie życie w dwójkę, w nowym domu. Joanna spełnia się też w macierzyństwie, a mały Vincent jest prawdziwym oczkiem w głowie swojej mamy.

Jednocześnie gwiazda chroni prywatność swojego dziecka i stara się nie eksponować jego wizerunku w mediach społecznościowych, choć chętnie wrzuca z nim filmiki i zdjęcia, co jakiś czas fragmentarycznie ujawniając jego buzię. Za każdym razem, gdy udaje się choć częściowo zobaczyć twarz małego Vincenta, nikt nie ma żadnych wątpliwości, że chłopiec jest wręcz idealnym klonem swojej sławnej mamy.

Joanna Opozda pokazała prawie całą twarz Vincenta! Ale on już duży (ZDJĘCIE)

Joanna Opozda opublikowała nagranie z synkiem. Pokazała jego twarz

Teraz Joanna opublikowała nową relację na Instagramie, w której pokazała, jak kołysze chłopca do snu. Choć na pierwszym filmiku jak zawsze zakryła mu twarz serduszkiem, na kolejnej relacji zrezygnowała z tego zabiegu i mogliśmy zobaczyć Vincenta w pełnej krasie. Jednocześnie aktorka z dumą przyznała, że udało jej się „odsmoczkować” malca, a na pytania fanek jak tego dokonała, odpowiedziała:

Mam bardzo dużo pytań jak nam się udało… Nie będę oszukiwać, było bardzo ciężko. Nie ma drogi na skróty, cierpliwość, systematyczność i konsekwencja. Od dłuższego czasu nie dostawał smoczka za dnia, później zabierany był na drzemki aż w końcu na noce… Usypiałam go 2h bez… bujałam, śpiewałam, przytulałam, zagadywałam, opowiadałam bajki. Nie zasypia tak szybko jak ze smoczkiem, ale już przestał za nim płakać i go szukać.

Jednocześnie na nagraniu po raz kolejny mogliśmy upewnić się w tym, że chłopiec jest kropka w kropkę podobny do swojej mamy.

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

Joanna Opozda posłała Vincenta do żłobka. Podzieliła się przykrym doświadczeniem

pasekkozak

IG: asiaopozda

Synek Joanny Opozdy, Vincent IG: asiaopozda

Synek Joanny Opozdy, Vincent IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

IG: asiaopozda