Joanna Opozda została samotną mamą jeszcze przed narodzinami Vincenta. Antek Królikowski zdradził aktorkę, kiedy ta nosiła pod sercem ich wspólne dziecko.

Awantura Joanny Opozdy z ojcem powraca. Rodzina aktorki złożyła zażalenie do sądu

Joanna Opozda pokazała Vincenta

Natomiast można zauważyć, że Joanna Opozda czuje się bardzo dobrze roli mamy i bardzo dobrze sobie radzi w wychowywaniu syna. Ostatnio w rozmowie z Wirtualną Polską zdradziła, jak łączy pracę z macierzyństwem:

To jest na maksa trudne. Nie chciałam tego. Chciałam ten rok pobyć w domu z synem i myślałam, że może po roku, po dwóch latach wrócę do pracy. Musiałam wrócić do pracy bardzo szybko. (…) mogłam pozwolić sobie na powrót do pracy, bo Vincentem zajmuje się moja mama. (…) Gdyby nie ona, nie wiem, czy mogłabym wrócić do pracy (…) bo to już jest praca – praca przy dziecku – tłumaczy.

Joanna Opozda nie wytrzymała! Wyjawia, że była zastraszana przez obecną partnerkę Królikowskiego

Aktorka w sobotni poranek pochwali się rzadką fotografią syna. Widzimy, że weekend spędzają we dwoje i jak napisała pod postem, ma kolejną nieprzespaną noc:

Kolejna nieprzespana noc za nami 😂 Mój kochany synek 😂❤️ – napisała Opozda. 

Gwiazda pozwoliła sobie nieco odsłonić twarz Vincenta, czego do tej pory nie robiła. Pokazała przesłodkie usta i oczy chłopca, które bez dwóch zdań są podobne do Joanny Opozody. Tego samego zdania są też fani:

  • Jaki pyszczek i te usteczka
  • Wielkie oczy po mamie i pełne piękne usteczka
  • Piękny !!!! Cała Ty
  • Ale piękny chłopiec 😍 chyba podobny do mamy
  • Usteczka po mamusi
  • Ma twoje usta – piszą internauci.

Tak zmieniała się Joanna Opozda. Dziś kończy 34 lata (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Opozda z Vincentem

Joanna Opozda odpiera ataki