Głośna afera z Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim, która wciągnęła wiele dodatkowych osób ostatecznie przycichła i każdy zajął się swoimi sprawami. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że pozew rozwodowy Opozdy i Królikowskiego trafił już do sądu i obydwoje szykują się na pierwszą rozprawę. Jak informował portal WP Kobieta, Joanna będzie chciała uregulować prawnie kwestię alimentów dla syna i starać się o orzeczenie o winie. Jednocześnie jakiś czas temu Antek zapewniał, że dla dobra syna będzie starał się utrzymywać przyjacielskie (lub przynajmniej neutralne) kontakty z Opozdą i chciałby stać się dla niego lepszym ojcem.

Sandra Kubicka chce WALCZYĆ z Joanną Opozdą NA RINGU!

Joanna Opozda z groźną miną pozuje z bronią. Na szczęście to tylko paintball

Ostatnie miesiące upłynęły Joannie Opozdzie w spokoju – mogła poświęcić się wychowywaniu Vincentra, powróciła do pracy i zdążyła już wielokrotnie błyszczeć na ściankach różnych eventów.

Zabiegana samotna mam znajduje również czas na rozrywkę, a jak wiele osób wie nic tak nie relaksuje i nie pozwala wyrzucić z siebie złości lub negatywnych emocji jak strzelanie do celu (lub do innych). Joasia pochwaliła się na InstaStories fotką, w której z groźną miną i w wojskowym stroju z kamizelką kuloodporną, czapką i chustą zasłaniającą twarz pozuje z bronią, a konkretniej… markerem paintballowym. Na wrzuconym następnie filmiku oznaczyła też Mateusza Banasiuka, Rafała Zawieruchę i Patryka Szwichtenberga, którzy razem z nią wzięli udział w zabawie.

IG: asiaopozda

IG: asiaopozda

Joanna Opozda pokazała kawałek twarzy Vincenta. Fani jednogłośnie: „Podobny do Ciebie!”

IG: asiaopozda

Prawdopodobnie była to jednak po prostu kręcona scena do filmu, czego mogliśmy się dowiedzieć z relacji u Patryka. Myślicie, że mimo to miała szansę sobie postrzelać? Może myślała wtedy o Antku?

IG: patszwichtenberg

Joanna Opozda bezlitośnie uderza w nową partnerkę Antka Królikowskiego!

pasekkozak

Antek Królikowski tak skwitował małżeństwie z Joanną Opozdą: „Mieszkałem zawsze naprzeciwko”

scena z: Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Opozda po raz pierwszy z synem za granicą. Pokazała urocze zdjęcie w bikini