Joanna Opozda po wielu życiowych perypetiach stanęła na nogi i świetnie sobie radzi wychowując samotnie Vincenta. Aktorka bardzo szybko po porodzie musiała wrócić do pracy, ponieważ jak poinformowała w kwietniu 2022 roku spełniła swoje marzenie i za wszystkie oszczędności kupiła własne mieszkanie z ogrodem i osobnym pokojem dla synka. Od tamtej pory co jakiś czas prezentuje fanom na Instagramie postępy z remontu, który idzie pełną parą.

Joanna Opozda poszła na całość! Pokazała wszystkie wnętrza w swoim nowym mieszkaniu. Ale luksus!

Joanna Opozda żali się na fachowców od remontu. Doprowadzili ją do łez

Okazuje się jednak, że remont to nie tylko szczęśliwe chwile i ekscytujący czas oczekiwania na nowe gniazdko. Joanna Opozda przekonała się o tym na własnej skórze, gdy przyszło jej zmierzyć się z zatrudnioną ekipą fachowców. Przykrą sytuacją podzieliła się na Instagramie:

Słuchajcie, dzisiaj przeżyłam załamanie nerwowe – zaczęła.

Następnie zwróciła się do obserwujących ją kobiet i poradziła im, by rozmowy z fachowcami przeprowadzały w towarzystwie partnerów lub zaprzyjaźnionych kolegów. W innym wypadku mogą nie zostać potraktowane poważnie, a nawet… mogą zostać oszukane:

Mam taką radę dla kobiet. Jak będziecie szły na spotkanie z waszym fachowcem, który ma robić wam mieszkanie, koniecznie weźcie ze sobą jakiegoś kolegę i udawajcie, że to jest wasz partner, bo kobiety bardzo często są oszukiwane. My się nie znamy na rzeczy.

Na koniec przyznała, że cała sytuacja doprowadziła ją do łez:

Dzisiaj zdałam sobie z tego sprawę. Płakałam kilka godzin, więc nie polecam.

IG: asiaopozda

Joanna Opozda pokazała jak będzie wyglądać łazienka w jej nowym domu. Poprosiła fanów o pomoc

pasekkozak

Joanna Opozda martwi się o przyszłość syna. Przeraża ją kolejny etap!

scena z: Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA