Joanna Opozda ubiegły rok miała bardzo ciężki, wraz z narodzinami syna – 22 lutego internet obiegła informacja o rozstaniu z Antkiem Królikowskim i zdradach aktora. Było to o tyle dziwne, że w kręconym w listopadzie programie „Przez Atlantyk”, Królikowski wciąż był (?) głęboko zakochany w swojej żonie i publicznie wyznawał jej miłość przed kamerą TVN.

Joanna Opozda szczerze o chorobie Vincenta, depresji i rozstaniu z Antkiem

Joanna Opozda zdradza, co kocha jej syn

W przeciwieństwie do wielu gwiazd z show-biznesu, Joanna Opozda niechętnie dzieliła się w mediach społecznościowych swoją ciążą. Unikała pytań na ten temat i niechętnie wrzucała zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Nieco inaczej jest, gdy jej synek jest już na świecie… Nie pokazuje twarzy Vincenta, ale chętnie dzieli się zdjęciami i nagraniami maluszka oraz opowiada o macierzyństwie.

Teraz aktorka odpowiedziała na kilka pytań fanów, którzy są bardzo ciekawi jej syna, Vincenta. Jeden z obserwatorów zapytał nawet, ile waży chłopczyk:

11 kg – odpowiedziała Opozda.

Joanna Opozda nie wytrzymała! Wyjawia, że była zastraszana przez obecną partnerkę Królikowskiego

Następnie internauci zauważyli, że maluszek uwielbia tańczyć, bo najczęściej na nagraniach, porusza się do muzyki. Opozda przyznała racje:

To prawda, moje dziecko tańczy zawsze i wszędzie i o każdej porze dnia, a nawet w nocy. To, że kocha zaczynać dzień od tańca nikogo nie dziwi, ale on czasami wstaje w środku nocy, opiera się o szczebelki, coś ta sobie śpiewa i wywija w najlepsze – pisze Joanna.

Kolejna osoba także zapytała: „Jak to się stało, że on tak tańczy?„. Gwiazda zdradza, że pokochał też perkusje:

Nie tylko tańczy, mój synek kocha muzykę. Zresztą chyba wszystkie dzieci kochają? Sama dużo z nim tańczę, śpiewam, gram na różnych instrumentach. Vincent najbardziej polubił perkusje. Teraz, jak widzi stoliki, czy coś, co kształtem przypomina bęben, od razu zaczyna na nim grać – zdradza.

Opozda odpowiedziała też na pytanie, „Czy puszczasz synkowi bajki? Czy jesteś w tych matek, które trzymają dzieci z dala od TV”:

Podobno nie wolno do 2 roku życia, więc staram się ograniczać do maksimum, ale zdarzają się, ale zdarzają się momenty, czy sytuacje, kiedy puszczam. Ostatnio, jak miał pobieraną krew Cocomelon był wybawieniem – wspomina.

Joanna Opozda wspomina ciążę. Wybryki Antka były tylko czubkiem góry lodowej jej zmartwień

Jak wiemy, aktorka szybko wróciła do pracy. Okazuje się, że mogła sobie na to pozwolić dzięki mamie:

Moja mama jest niezastąpiona –  przyznała Opozda.