Rok 2022 jest wyjątkowo przełomowy dla Joanny Opozdy. Najpierw przeżyła dramatyczne chwile, gdy wybuchła awantura z jej ojcem Dariuszem Opozdą i mężem Antkiem Królikowskim, następnie dowiedziała się o zdradzie męża, 22 lutego na świat przyszedł jej syn Vincent, a miesiąc później musiała wrócić z dzieckiem do szpitala ze względu na jego poważną infekcje.

Joanna Opozda chciała WYBACZYĆ Królikowskiemu! „Jest bardzo religijna”

Joanna Opozda zmieniła fryzurę

Joanna Opozda mimo wielu powodów do smutku w ostatnim czasie, wydaje się w dużo lepszej formie. Zaczęła przemawiać na swoim InstaStory, reklamować produkty, a teraz pochwaliła się nową fryzurą. Aktorka nieco podcięła włosy i przyciemniła, rezygnując tym samym z blondu. Jak Wam się podoba nowy wygląd gwiazdy?

  • Promienieje Pani
  • Widać błysk w Twoim oku, tak trzymaj kochana
  • Jak pięknie wyglądasz
  • Nie mogę się napatrzeć
  • Macierzyństwo ci służy – piszą internauci.

Joanna Opozda jest ZAŁAMANA! Jej synek wylądował w SZPITALU

Gwiazda po rozstaniu z mężem postanowiła skupić się na sobie i dziecku. Kilka tygodni temu zaskoczyła fanów, pokazując się w relacji na InstaStories i informując, że kupiła swoje mieszkanie.

Dawno tutaj nic do was nie mówiłam, ale sami wiecie, że mam ostatnio bardzo ciężki czas, no i nauczyłam się, że jak jest mi smutno i źle to po prostu odkładam telefon na bok i skupiam się na tym, co naprawdę ważne, a dla mnie na tę chwilę najważniejszy jest mój synek i jego zdrowie – tłumaczyła Opozda.

Życzymy dużo zdrowia i siły!

OMG! Joanna Opozda KUPIŁA MIESZKANIE. Pokazała pokój Vincenta

Joanna Opozda jest ZAŁAMANA! "To najgorsze co mnie do tej pory w życiu spotkało."

Instagram: asiaopozda

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: asiaopozda

Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA