Kilka miesięcy temu, a dokładniej w październiku, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub. Od tego czasu para kilka razy chwaliła się już ślubnymi fotografiami i okazuje się, że nadal mają czym zaskakiwać fanów. Projektantka opublikowała kolejne zdjęcie z dnia, w którym wyszła za mąż. To wyjątkowa fotka.

Joanna Przetakiewicz pokazuje kuchnię w Konstancinie. Jest rodem z „Alicji w Krainie Czarów”

Joanna Przetakiewicz pokazała swoją mamę

Przetakiewicz zamieściła na Instagramie zdjęcie z Rinke, a także ze swoją mamą. A to z okazji… Dnia Babci. Przy zdjęciu znalazł się także szczery wpis projektantki, w którym podziękowała mamie za bycie wspaniałą babcią dla jej trzech synów. Jak przyznała Przetakiewicz, pomoc mamy w opiece i wychowywaniu jej dzieci, jest nieoceniona.

Dziś jest dzień BABCI. Moja mamuniu kochana! Bez Ciebie nie wiem jak dałabym radę wychować trzech synów, których jesteś najukochańszą babcią. Codziennie latami przyjeżdżałaś do mnie rano, żebym mogła iść na uczelnie albo do pracy. Dzięki Tobie mogłam osiągnąć tak wiele, bez strachu o moje dzieci. Wiedziałam, że są w najlepszych rękach, kiedy nie mogłam być w domu. Dziś wszyscy będziemy Ci dziękować i składać życzenia – napisała Przetakiewicz.

Obserwatorzy Joanny nie tylko pochwalili ją za piękny wpis, ale także zwrócili uwagę na wygląd mamy projektantki. Nie szczędzili jej komplementów.

  • Piękna ta Pani Mama.
  • Piękna kobieta! Prawdziwa dama. Pozdrowienia dla Mamy
  • Mamusia super wygląda. Francja elegancja!
  • Piękna kobieta z Twojej mamy.
  • Pani mama … KLASA sama w sobie. Udowadnia, że pięknym można być w każdym wieku – czytamy pod zdjęciem.

 


ZOBACZ TEŻ:

Joanna Przetakiewicz pokazała wzruszający prezent urodzinowy: „Czegoś takiego się nie spodziewałam”

Joanna Przetakiewicz o chorobie Rinke Rooyensa. „Leżał bez ruchu, pod kroplówkami, miał zamknięte oczy”

Joanna Przetakiewicz/fot. AKPA

Joanna Przetakiewicz na ściance

Joanna Przetakiewicz/fot. AKPA