Tiger King (58 l.) międzynarodowa gwiazda dokumentu została przewieziona do Butner Federal Medical Center z innej placówki medycznej dla więźniów w Fort Worth w Teksasie między wtorkiem wieczorem a środą rano. Spowodowane to było coraz cięższym stanem zdrowia Joe Exotica, spowodowany postępującym rakiem prostaty.

Halloween u Kardashianów: Kim jako Carole Baskin, North śpiewa o morderstwie i nieobecny Kanye

Gwiazda dokumentu „Tiger King” w ciężkim stanie

Adwokat Joe Exotica, John M. Phillips powiedział w oświadczeniu do prasy, że transfer miał nastąpić jeszcze w tym miesiącu. Obaj mieli nadzieję, że Joseph „Joe Exotic” Maldonado-Passage zostanie wysłany do Oklahomy, gdzie będzie mógł przygotować się do ponownego procesu i nadchodzących wniosków o unieważnienie jego wyroku skazującego.

Joe, był od dłuższego czasu poddawany leczeniu i testom pod kątem wielu problemów zdrowotnych. Nikt jednak nie spodziewał się najgorszego.

Test PSA jest badaniem krwi używanym głównie do badania przesiewowego raka prostaty. To było wiele miesięcy temu. W końcu uzyskał biopsje. Ujawniły się 2 obszary nowotworowe – wyjaśnił jego adwokat.

Świat rozwścieczony: zastrzelił 2 osoby, sąd uznał go za niewinnego, „bo jest biały”

Joe Exotic królem?

Były właściciel zoo został w zeszłym roku skazany na 22 lata więzienia za różne przestępstwa, w tym za spisek polegający na zabiciu 60-letniej Carole Baskin, działaczki na rzecz praw zwierząt i rywalizującej z nim entuzjastki dzikich kotów.

Świat żąda, by Chiny ujawniły co stało się z tenisistką Peng Shuai

Spór Joe Exotica i Carole Baskin został udokumentowany w dokumencie „Tiger King: Murder, Mayhem, and Madness”, który miał premierę w Netfliksie w marcu 2020 roku, stając się wczesnym hitem pandemii. Serial dotarł do 34 milionów widzów w USA w ciągu pierwszych 10 dni. Premiera 2. sezonu Tiger King odbyła się w tym tygodniu na Netflix. Oglądaliście?