Joe Manganiello debiutuje z nową miłością na czerwonym dywanie

Joe Manganiello, Sofia Vergara Joe Manganiello, Sofia Vergara

Joe Manganiello (46 l.) zadebiutował na czerwonym dywanie z aktorką Caitlin O’Connor (33 l.), 5 miesięcy po złożeniu pozwu o rozwód z Sofíą Vergarą (51 l.). Nowa para pojawiła się w sobotni wieczór na gali “Funduszu na rzecz Dzieci Armenii” w słynnej restauracji Cipriani w Nowym Jorku.

Sofia Vergara zarządała TEGO w odpowiedzi na pozew rozwodowy

Na zdjęciach Joe Manganiello obejmuje Caitlin O’Connor w talii i przytula ją, pozując dla fotografów. Okazuje się, że ich luźna znajomość, o której już donoszono we wrześniu, przerodziła się w coś poważnego. Oboje pochodzą z Pittsburgha, a swoje pierwsze spotkanie uwieńczyli afterparty w jacuzzi.

Podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie […] Jako dwoje ludzi, którzy bardzo się kochają i troszczą o siebie nawzajem, grzecznie prosimy o poszanowanie naszej prywatności w tym czasie, gdy przechodzimy przez ten nowy etap naszego życia, napisali Manganiello i Vergara we wspólnym oświadczeniu.

Joe Manganiello i jego nowa miłość?

Caitlin O’Connor to aktorka, która nie odniosła jeszcze większego sukcesu w Hollywood. A raczej pojawia się w rolach epizodycznych. Zagrała w 1 odcinku “Dwóch i Pół”, czy epizod w “Entourage”. A ostatnio gra w serialu HBO “Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty”.

Dziecko Vergary i Manganiello miała urodzić surogatka?

Oboje są razem naprawdę zabawni. Często się z niej śmieje, bo ona opowiada ostre dowcipy […] Jest naprawdę zabawna. Taka słodka i mądra. A on jest fajny. Jest cool, wyznał informator w rozmowie z magazynem People.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

   
0 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze