John Mayer chce się oświadczyć Katy Perry

10-R1 10-R1

Wygląda na to, że znany playboy zakochał się po uszy i w głowie ma igraszki tylko z jedną panią. Katy Perry – oto wybranka jego serca. Para niedawno się zeszła, a gwiazdor już rozgląda się za pierścionkiem zaręczynowym.

– John zalewa znajomych Katy tonami pytań: Jaki pierścionek by chciała?, Jakie są jej wymarzone zaręczyny? itp. Między nimi zrobiło się na serio poważnie, od kiedy wrócili do siebie. John chce czegoś wyjątkowego, może oświadczyny na wakacjach? Rozważa wiele opcji. Ma być romantycznie – zdradził znajomy pary.

Może ten związek nie przeminie z wiatrami Katy (tak jak to było z Robertem Pattinsonem).

&nbsp
 John Mayer chce się oświadczyć Katy Perry

 John Mayer chce się oświadczyć Katy Perry

 John Mayer chce się oświadczyć Katy Perry

 
12 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

PuchaczBee, 28-08-13, 15:19 napisał(a):gość, 28-08-13, 15:18 napisał(a):Zastanawia mnie, co on w niej widzi??Przeciezz ten Mayer to calkiem inteligentny facet, a ta Katy jest zwyczajnie brzydka (bez tapety to zgroza!) i glupia jak but! – Nie ma nic ciekawego do poiwdzenia, w tych wywiadach ktore z nia widzialam – Moze faceci z tej branzy lubia po prostu niezbyt bystre laski?Pewnie tylko “widzialas” te wywiady, bo ze zrozumieniem kiepsko, Katy Perry to bardzo inteligentna kobieta, no i bardzo ladna.dokładnie, Katy to piękna i inteligenta kobieta 🙂

The Key of Awesome! : John Mayer for Dummies poszukajcie na youtu be

swietna babka zdolna i bardzo wyluzowana ,zwiazek z tym gosciem zniszczy ja jak Kevin zniszczyl Brit Spears,On jest toksyczny wyciaga z partnerek energie i zainteresowanie mediow i puszcza w trabe

jest strasznie brzydka jak nie ma zrobionych oczu.. ot pospolita dziewoja, a w dodatku ma beznadziejny glos, z dwojga zlego juz wole ruhane, jezeli chodzi o piosenki.

Mlodsza wersja Marca Anthonego-bylego Lopez.

on jest obleśny, ale ona jest strasznie brzydka (tylko w tonie tapety nakładanej godzinami wygląda dobrze) więc w sumie do siebie pasują

Zastanawia mnie, co on w niej widzi??Przeciezz ten Mayer to calkiem inteligentny facet, a ta Katy jest zwyczajnie brzydka (bez tapety to zgroza!) i glupia jak but! – Nie ma nic ciekawego do poiwdzenia, w tych wywiadach ktore z nia widzialam – Moze faceci z tej branzy lubia po prostu niezbyt bystre laski?

“Przeminie z wiatrami Katy”… Nieźle! 🙂 🙂 🙂

gość, 28-08-13, 15:18 napisał(a):Zastanawia mnie, co on w niej widzi??Przeciezz ten Mayer to calkiem inteligentny facet, a ta Katy jest zwyczajnie brzydka (bez tapety to zgroza!) i glupia jak but! – Nie ma nic ciekawego do poiwdzenia, w tych wywiadach ktore z nia widzialam – Moze faceci z tej branzy lubia po prostu niezbyt bystre laski?Pewnie tylko “widzialas” te wywiady, bo ze zrozumieniem kiepsko, Katy Perry to bardzo inteligentna kobieta, no i bardzo ladna.

Trzeba kuc zelazo poki gorace, bo sie jeszcze laska rozmysli

Życzmy im szczęścia.

uwielbiam Katy:) niesamowicie utalentowana no i jest śliczna nawet bez makijażu