John Stamos to największy łamacz serc lat 80. Znany przede wszystkim z roli wujka Jessiego w „Pełnej Chacie” aktor greckiego pochodzenia, właśnie wszedł w kolejną dekadę życia. John Stamos skończył 60 lat i jak widać na załączonym obrazku, 60… to nowe 40? A może macie inne zdanie?

Ponad 100 gwiazd pojawiło się na pogrzebie Boba Sageta

John Stamos, który bardzo opłakiwał śmierć swojego przyjaciela Boba Sageta jest bardzo aktywny w social mediach. Jego profil na Instagramie obserwuje prawie 4 miliony osób, w tym wiele gwiazd, takich jak Jessica Alba, Jamie Lee Curtis, Wiz Khalifa, Courteney Cox czy Jimmy Fallon.

To właśnie na Instagramie John Stamos opublikował zabawne zdjęcie z okazji swoich 60. urodzin. Stojący pod prysznicem w stroju Adama aktor skomentował, „Po drugiej stronie 60-tki”.

John Stamos skończył 60 lat

John Stamon przez dekady był kawalerem i podobnie, jak George Clooney, miał już nigdy nie znaleźć „tej jedynej”. Stało się jednak inaczej i 5 lat temu John Stamos został ojcem. Synek Billy, którego dzieli z żoną – aktorką Caitlin McHugh, często pojawia się na jego Instagramie.

Renee Zellweger spotyka się z Johnem Stamosem

Jestem dokładnie tam, gdzie powinienem być w wieku 60 lat! Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe i wyrazy miłości […] Mam nadzieję oddać ci to, co dałeś mi, czyli wspaniałe życie, napisał pod zdjęciem z synkiem John Stamos.

Los Angeles, CA – Friends, family, and celebrities attend Bob Saget’s Funeral at Mount Sinai Memorial Park.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 653055491, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: John Mayer, John Stamos, Credit line: Javiles/Bruce/WCP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot.  MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. LORIMAR PRODUCTIONS / Album