Johnny Depp (58 l.) dał koncert w miniony weekend po tym, jak w piątek na sali sądowej w Wirginii odbyła się ostatnia rozprawa w jego sprawie z Amber Heard.

Amber Heard była już aresztowana w wieku 17 lat

Johnny Depp dał koncert w Sheffield City Hall w Anglii

Johnny Depp niespodziewanie pojawił się w niedzielę wieczorem w Sheffield City Hall w Anglii, grając na gitarze z Jeffem Beckiem. 77-letni Beck stworzył piosenkę „Isolation” z Deppem w kwietniu 2020 roku, jako interpretację piosenki Johna Lennona.

Na stronie Becka Depp jest określany jako „nieoczekiwany współkonspirator gwiazdy rocka” – dodając, że para „pracowała razem nad muzyką od jakiegoś czasu”.

Johnny Depp Fot. P. DONOVAN / Reuters / Forum

7-osobowa ława przysięgłych rozpoczęła obrady w piątek w toczącym się procesie Deppa przeciwko 36-letniej Heard. Depp pozywa byłą żonę o zniesławienie w związku z artykułem z grudnia 2018 roku, który napisała o przemocy domowej.

Aktor domaga się 50 milionów dolarów odszkodowania, twierdząc, że ograniczyło to jego perspektywy zawodowe. Heard wnosi o zniesławienie, twierdząc, że publiczne oświadczenia prawnika Deppa Adama Waldmana, które nazwały jej zarzuty „fałszywymi” i „nadużyciami”, zrujnowały jej reputację i zniszczyły jej karierę.

Depp vs. Heard

Elaine Bredehoft, prawniczka Amber Heard powiedziała w końcowych argumentach, że 100 milionów dolarów odszkodowania, którego domaga się Heard to dwukrotność odszkodowania Deppa, aby dać „wiadomość zwrotną”.

HIT! Prawniczka Amber Heard stała. po autograf Johnny’ego Deppa

Prawniczka wyjaśniła ławie przysięgłych: „Nie prosimy cię o przekazanie 100 milionów dolarów. Prosimy tylko o przyjrzenie się szkodom w tej sprawie i po prostu o zachowanie uczciwości i rozsądku we wszystkim, co ustalicie”.

Żaden człowiek nie jest doskonały, na pewno nie. Żaden z nas, ale nigdy w życiu nie popełniłem aktu seksualnej przemocy, fizycznego znęcania się, wszystkich tych dziwacznych, oburzających historii o tym, jak popełniam te rzeczy i żyję z tym przez 6 lat i czekam, aby móc ujawnić prawdę – powiedział w mowie końcowej Depp.

Amber Heard Fot. POOL / Reuters / Forum

Johnny Depp Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum