Po długim i burzliwym procesie, który śledziły media na całym świecie, 1 czerwca o godzinie 21:20 czasu polskiego ława przysięgłych ostatecznie stwierdziła, że Amber Heard jest winna zniesławienia Johnny’ego Deppa. Uznano, że zeznania aktorki były fałszywe i przekazywały „oszczerczą implikację”, a Heard ma zapłacić Deppowi 10 milionów dolarów.

Jednak dla Johnny’ego to nie pieniądze odgrywały najważniejszą rolę w procesie, a odzyskanie dobrego imienia i kariery zrujnowanej przez oskarżenia Amber. Również na tym polu udało mu się zaliczyć ogromny sukces – w trakcie trwania całego procesu mógł liczyć na ogromne wsparcie lojalnych fanów oraz niektórych celebrytów, którzy murem stali po jego stronie. Z każdym kolejnym udowodnionym kłamstwem Amber Heard sympatia do „ex-pirata” rosła, a w drodze na sale sądową witały to wiwatujące tłumy.

Johnny Depp dał koncert w Anglii, w oczekiwaniu na wyrok sądu (WIDEO)

Johnny Depp założył TikToka. W jeden dzień zgromadził ponad 7 mln obserwujących

Po wygranej Johnny Depp postanowił wrócić do swojej aktywności w mediach społecznościowych, a by nadążyć za aktualną modą założył konto na TikToku. Tam spotkała go niewątpliwie ogromna niespodzianka – zaledwie dzień po dołączeniu do TikToka, jego zweryfikowane i oficjalne konto śledzi już 7.5 mln osób!

Jako pierwszy filmik 58-letni Depp postanowił opublikować podziękowanie dla swoich „lojalnych, cennych i niezachwianych” fanów na całym świecie:

Do wszystkich moich najcenniejszych, lojalnych i niezachwianych zwolenników. Byliśmy wszędzie razem, widzieliśmy wszystko razem. Szliśmy razem tą samą drogą. Zrobiliśmy razem właściwą rzecz, a wszystko dlatego, że wam zależało. A teraz wszyscy razem ruszymy razem do przodu. Jesteście, jak zawsze, moimi pracodawcami i nie pozostaje mi nic innego jak wam podziękować. Więc dziękuję. Moja miłość & szacunek, JD.

Na nagraniu widać aktora z gitarą w ręku. Kilka dni temu Depp dołączył do Jeffa Becka podczas koncertu w Wielkiej Brytanii, gdzie obaj zagrali przeboje m.in Johna Lennona, Marvina Gaye’a czy Jimmiego Hendriksa. W lipcu ma się ukazać ich wspólny album.
Niezależnie jaką dalszą ścieżkę kariery obierze Johnny Depp, jedno jest pewne – może wciąż liczyć na swoich fanów!

@johnnydepp

To all of my most treasured, loyal and unwavering supporters. We’ve been everywhere together, we have seen everything together. We have walked the same road together. We did the right thing together, all because you cared. And now, we will all move forward together. You are, as always, my employers and once again I am whittled down to no way to say thank you, other than just by saying thank you. So, thank you. My love & respect, JD

♬ Stranger - Love Joys