Julia Roberts od lat uznawana jest za ikonę stylu. Gwiazda takich filmów jak „Pretty woman” czy „Jedz, módl się, kochaj” na czerwonych dywanach zawsze prezentuje się nienagannie. 56-latka doskonale wie, co w modzie piszczy i przede wszystkim doskonale umie łączyć klasykę z nowoczesnością. A jeśli mowa o urodzie, wierna jest dłuższym pasmom i delikatnemu makijażowi. W tej kwestii nie ulega trendom, a jednego z przeszłości szczególnie wystrzega się do dziś…

Meghan Markle i książę Harry podpadli sąsiadom? Sytuacja jest napięta

Julia Roberts zdradziła, jakiego trendy beauty już by nie wypróbowała

Julia Roberts udzieliła niedawno wywiadu magazynowi „People”. Na pytanie o to, jaką radę dałaby sobie w wieku 19-lat, odpowiedziała bez zastanowienia:

 „Stań prosto. Wszystko będzie dobrze i nie wyrywaj sobie brwi – przyznała Julia Roberts.

Małgorzata Rozenek zatrudniła sobowtórkę do promowania swojej marki?! Celebrytka odpowiada

Gwiazda Hollywood w rozmowie z tygodnikiem podkreśliła, że istotnym jest, aby młode dziewczyny nie czuły presji, by podporządkowywać całkowicie swój wygląd pod chwilowe trendy. Swoją uwagę znacznie lepiej jest poświęcić na bycie sobą i pielęgnowanie wnętrza.

Dodajmy, że sama Roberts od lat przykłada dużą wagę do dbania o skórę i naturalne piękno. A subtelny makijaż aplikuje okazjonalnie. W jej kosmetyczce nie brakuje kremów z filtrem, a także produktów o właściwościach nawilżających.

Emily Ratajkowski lansuje model butów Puma, który był modny kilkanaście lat temu

Julia Roberts na ściance

Julia Roberts/fot. Forum