Julię Wieniawę i Joannę Opozdę łączy Antek Królikowski, z którym obydwie panie miały okazję zbudować relację, choć w przypadku Opozdy doszło nawet do ślubu i narodzin ich syna. To właśnie dla Joanny, Antek zostawił kiedyś Julkę i między obydwiema paniami panowała raczej chłodna atsmofera z delikatnym wbijaniem sobie szpilki. Kilka lat temu głośno było o medialnym konflikcie między Opozdą i Wieniawą, w którym Julka oskarżyła aktualną wówczas dziewczynę swojego ex o kopiowanie jej stylu, a Opozda w odpowiedzi bezlitośnie wytknęła młodszej koleżance brak kierunkowego wykształcenia.

Julia Wieniawa wbija szpilę Joannie Opozdzie! Dziewczyna Antka szybko zareagowała na zaczepkę

Julia Wieniawa będzie zeznawać w sądzie przeciwko Antkowi Królikowskiemu?

Teraz od sprzeczki minęły już ponad dwa lata, a od tamtego czasu w życiu obydwu pań wiele się zmieniło. Okazuje się też, że rozstanie Opozdy z Królikowskim zbliżyło ją z Julią Wieniawą i dziś obydwie aktorki pozostają w jak najlepszych stosunkach, co zaprezentowały publikując wspólne zdjęcie z klubu.

IG: asiaopozda

Mało tego, jak donosi Super Express, jest duża szansa, że Julka będzie jednym ze świadków na sprawie rozwodowej Antka i Joanny, która ma ruszyć w przyszłym roku. Joanna Opozda domaga się rozwodu z orzeczeniem o winie męża, twierdząc, że ten nie płaci alimentów i zbiera świadków do procesu. Julia Wieniawa miałaby więc zeznawać przeciwko Królikowskiemu:

Ona zajmie się dwoma punktami: wiernością Antka oraz jego zaangażowania w wychowanie dziecka – zdradza informator tabloidu.

Sama Julka milczy jednak w temacie i raczej unika wypowiadania się na temat swojego byłego partnera w mediach. Czy jednak faktycznie połączy siły z Opozdą?