Julia Wieniawa debiutuje ze swoim pierwszym albumem zatytułowany „Omamy”. Na płycie pojawią się takie utwory, jak „Na Darmo”, „Nie mam dla Ciebie miłości”, „Rozkosz”, „Nie Mów” oraz „Milczysz”. Teraz z tej okazji udzieliła wywiadu Patrykowi Wasowskiemu, znany jako „Patryczon” na kanale YouTube.

ROZWŚCIECZONA DO GRANIC MOŻLIWOŚCI Julia Wieniawa RZUCA PRZEKLEŃSTWAMI na prawo i lewo!

Julia Wieniawa o nowej płycie „Omamy”

Julia Wieniawa ostatnio bardzo mało udziela wywiadów, dlatego też tak długa i szczera rozmowa była wielkiem zaskoczeniem. Wywiad opierał się głównie na albumie „Omamy”. Na początku przyznała, że jak już będzie miała swoją trasę koncertową, to na pewno chce ją zrobić z rozmachem:

Jak już będę miała swoją trasę koncertową, to taki rozmach mi się marzy, bo mam wrażenie, że brakuj mi tego w Polsce. Dawid Podsiadło robi zaj*** koncerty, Quebonafide zrobił świetną trasę. Brakuje mi tego polotu, rozmachu… No Doda robiła kiedyś takie show. Zazwyczaj w Polsce zderza się ze ścianą „nie ma pieniędzy, nie ma pieniędzy, za drogo, za drogo” – powiedziała.

Julia Wieniawa WŚCIEKŁA na gwiazdy: „Nosz k***wa”

Zdradza, że ona również dużo pieniędzy inwestuje w tworzenie muzyki i na razie z tego nie zarabia:

Tyle w tej komercji siedziałam, że teraz mogę dokładać sobie sama. No co, inwestuje w swoje klipy. Nie podchodzę do tego zarobkowo, na pewno nie teraz, no ale, kiedyś będzie trzeba, też nie jestem instytucją charytatywną – przyznała.

Tłumaczyła też, jak pracuje nad tworzeniem piosenek. Zdradziła wówczas, że nie pisze tekstów:

Ja pracuje w ten sposób, że z producentem wymyślamy muzę, jak on już coś popyka, czarną magię odstawi, to daje mi słuchawki, robię totalny freestyle w języku, który nie istnieje i wymyślam melodię, bo ja nie piszę tekstów i się z tym nie kryje, już i tak tyle srok za ogon łapię, więc uważam, że teksty trzeba oddawać ludziom, którzy potrafią to pięknie robić – tłumaczy.

Na koniec zszedł temat na Nikodema Rozbickiego, czyli chłopaka Julii. Patryczon zapytał, jaki wpływ miał Nikodem na jej debiutancką płytę:

Jego opinia jest bardzo ważna do tego stopnia, że długo mu nie pokazywałam rzeczy, bo się wstydziłam, może mu się nie spodoba, czy coś… Jak w końcu się odważyłam, to czułam jego wsparcie, mówił mi szczerze „to mi się nie podoba, to mnie wkurza, ten jest najmniej lubiany przeze mnie numer, ale ten jest zaje***”. Ale jest wspierający, chodził po znajomych i mówił „ta płyta będzie dobra” – wspomina Wieniawa.

Julia Wieniawa WYPROWADZI SIĘ z Polski?! „Urodziłam się w ZŁYM miejscu”

Ostatnio na światło dziennie wyszedł klip, w którym pojawił się Nikodem Rozbicki. Okazuje się, że zagrał w teledysku dlatego, że nigdy razem nie pracowali:

My zawsze chcieliśmy coś zagrać i nigdy nie było nam dane, jedynie graliśmy „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją„, ale nasze wątki zupełnie się mijały. Autentycznie my nigdy nie widzieliśmy się w pracy, a znamy się lat 5 czy 7, w związku jesteśmy dwa lata. Aż się dziwię, że nikt nas nie chciał obsadzić. Czy byłaby propozycja jakiegoś serialiku, to nie chciałabym spalać tej mocy na coś średniego, więc stwierdziliśmy, że nasz debiut będzie w klipie i zrobimy tak, jak chcemy – wyznaje.