Julii Wieniawie można wiele zarzucić – od braku aktorskiego przygotowania do intensywnego promowania swoich biznesów przy każdej możliwej okazji. Niezależnie od tego Julia wie, jak wykorzystać swoje pięć minut i w wieku 22 lat zarobiła więcej, niż wielu ludzi przez całe życie i wszystko wskazuje na to, że dopiero się rozkręca.

Julia Wieniawa gotowa do PIERWSZYCH ŚWIĄT z Nikodemem. Ubrała już choinkę

Julia Wieniawa – urodziny

Celebrytka właśnie skończyła 22 lata, a urodzinową imprezą pochwaliła się na Instagramie. W relacjonowaniu wydarzenia była wyjątkowo oszczędna i ograniczyła się do pokazania urodzinowego ciasta.

Dziękuję wszystkim za tak liczne i wspaniałe życzenia urodzinowe. Jesteście kochani – napisała na Instagramie.

Oczywiście jak przystało na pierwszoligową celebrytkę nie był to zwyczajny biszkopt przełożony kremem. Julia zaprezentowała światu dream matcha cake z ozdobnymi cyframy 22 oznaczającymi wiek Wieniawy. Sądząc po ilości przygotowanych talerzyków, Julia zaprosiła zdecydowanie więcej osób, niż jutro będzie mogło się spotkać przy wigilijnym stole.

Julia Wieniawa relacjonuje remont nowego lokum. Pokazała kuchnię. „Będzie piękna”

Dream matcha tort dla dream girl – napisała jedna z obserwatorek.

Julia Wieniawa idzie do Dzień Dobry TVN. Jaka miniówka!

Zdjęcie trzymającej ciasto 22-letniej aktorki polubiło ponad 100 tys. użytkowników. Życzenia złożyli m.in. Łukasz Jemioł, Nikodem Rozbicki, Adam Zdrojkowski, Malwina Wędzikowska oraz Jessica Mercedes.

Czego życzycie Julii?

Julia Wieniawa, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Julia Wieniawa na ściance

Julia Wieniawa/fot. AKPA

Julia Wieniawa w oryginanej kreacji

Julia Wieniawa/fot. AKPA