Julia Wieniawa nie może narzekać na brak pracy, a zarobione pieniądze inwestuje w nieruchomości. Młoda celebrytka dorobiła się już trzech mieszkań. Obecnie jest na etapie urządzania luksusowego apartamentu na Żoliborzu, do którego wkrótce się wprowadzi.

Julia Wieniawa zrobi OPERACJĘ plastyczną nosa? Tak zasugerowała jej internautka

Julia Wieniawa pokazała kuchnię

Niedługo po tym, jak okazało się, że Wieniawa kupiła mieszkanie o powierzchni 170m2, w sieci zaczęły krążyć informacje o cenie luksusowego lokum. Można było się spodziewać, że nie był to tani zakup. Według różnych doniesień celebrytka wydała dwa miliony złotych.

Oczywiście do tego dochodzą koszty remontu i urządzania apartamentu. Julka chętnie relacjonuje w sieci jak wygląda postęp prac remontowych w mieszkaniu, w którym niedługo zamieszka. Dotychczas zaprezentowała sypialnię, dwie łazienki, taras i pochwaliła się, że będzie mieć własną siłownię. Teraz pokazała, jak będzie wyglądać jej kuchnia.

Julia Wieniawa chwali się projektem SYPIALNI i kolejną łazienką. „Wanna będzie pięknie obita marmurkiem”

Na jej InstaStories można było zobaczyć, że w kuchni pojawiają się pierwsze meble, które sięgają aż do sufitu. Nie brakuje też złotych elementów, które znajdują się też w innych pomieszczeniach, którymi Wieniawa już zdążyła się pochwalić.

ZOBACZ TEŻ:

Julia Wieniawa pochwaliła się prezentem na Mikołaja od Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa idzie do Dzień Dobry TVN. Jaka miniówka!

Julia Wieniawa chwali się nową kuchnią

Kuchnia Julii Wieniawy/fot. Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa pokazała nową kuchnię

Kuchnia Julii Wieniawy/fot. Instagram/juliawieniawa