Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki długo uchodzili wśród fanów za jedno z celebryckich „power couple”. Niestety od jakiegoś czasu coraz częściej pojawiały się plotki o kryzysie w ich związku. Ostatecznie spekulacje się potwierdziły i w ramach halloweenowego postu Julia i Nikodem ogłosili swoje rozstanie, jednocześnie informując, że pozostają przyjaciółmi:

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź.
Pozdro z Londynu! #cukierekalbopsikus

Co bardziej zagorzali fani ich relacji wciąż nie do końca wierzyli w rozstanie pary, a nadzieję wzbudzał w nich hashtag umieszczony w oświadczeniu „cukierek albo psikus”, który mógł sugerować, że informacja jest tylko halloweenowym żartem. Jakiś czas później bliska osoba z otoczenia Wieniawy i Rozbickiego zdradziła, że powodem rozpadu ich relacji był brak czasu:

Julka jest bardzo zapracowana. Nagrała płytę, całe lato koncertowała, nie było jej w domu, a jeszcze grała w serialu i prowadzi firmę odzieżową. Nikodem zamieszkał u niej, żeby widywali się częściej, ale jej i tak nie było w domu.

To DLATEGO Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali! Ujawniono powód

Julia Wieniawa komentuje swoje rozstanie z Rozbickim. Dementuje plotki

Teraz rewelacje na temat rozpadu swojego związku postanowiła w końcu skomentować sama Julia Wieniawa, która na premierze filmu „Nie cudzołóż i nie kradnij” została zapytana o szczegóły rozstania. Oburzona aktorka zdementowała plotkę, jakoby to brak czasu był powodem zerwania:

To wszystko, co piszą te brukowce to jest tak wyssane z palca, że nawet nie chce mi się komentować. Zupełnie nie jest to prawda. To nie był powód i nie dowiecie się też, jaki był powód. To są moje prywatne sprawy, natomiast wszystko, co piszą media, to jest w ogóle strasznie krzywdzące. Nikt tego później nie weryfikuje ze mną – powiedziała w rozmowie z Pomponikiem

Mimo dociekliwych pytań reportera, Wieniawa nie zdecydowała się zdradzić prawdziwego powodu rozstania, podkreślając, że ma „dużo na głowie”:

Mam dużo na głowie i nie chce mi się po prostu podgrzewać kolejnych artykułów. To jest temat wyjaśniony. Raz o tym powiedzieliśmy i nie będę się nad tym teraz rozwodzić kolejne miesiące, natomiast nie wierzcie w to, co piszą media

Aktorka została też zapytana jak obecnie wyglądają jej relacje z Rozbickim. Wieniawa zapewniła, że są przyjaciółmi:

Mamy bardzo dobry kontakt i wiesz, nasz związek opierał się w dużej mierze na przyjaźni i ta przyjaźń została i mam nadzieję, że zostanie z nami jak najdłużej.

pasekkozak

Julia Wieniawa weszła do show-biznesu 10 lat temu i od tego czasu mocno się zmieniła!

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Julia Wieniawa u Kuby Wojewódzkiego: „Byłam ofiarą molestowania”