Julia Wieniawa trzy tygodnie temu zaprezentowała swoją nową markę Lemiss. Na razie jest to odzież do ćwiczeń, ale w przyszłości mają być w sprzedaży również bardziej wyjściowe ubrania.

Julia Wieniawa – Lemiss

Naturalna Julia Wieniawa w obiektywnie Nikodema Rozbickiego: „Miłość kwitnie”

Julia Wieniawa znowu musi znosić krytykę. Youtuberki przetestowały jej ubrania i opinie nie są zachęcające do kupowania. Podobno są za bardzo prześwitujące i pojawia się „cameltoe”, czyli ubranie opina się zbyt mocno w miejscu warg sromowych.

Pod postem Wieniawy na Instagramie internautka napisała, że jest zawiedziona jej nową marką. Pisze, że kolory, kroje są piękne, ale na zdjęciach gołym okiem widać, że ubrania prześwitują i odznacza się bielizna.

Kiedyś kupiłabym w ciemno wszystko co wypuszczasz, bo wiem, jaka jesteś ambitna i profesjonalna, ale teraz to się niestety zmieniło. Po Twoich produktach został niestety niesmak, czasem lepiej dłużej nad czymś popracować, ale wypuścić kompletny produkt. Niemniej jednak pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju – napisała internautka.

Julia Wieniawa PIERWSZY RAZ o związku z Nikodemem Rozbickim: Postaram się pielęgnować i chronić…

Gwiazda postanowiła nie usuwać komentarza, a odpowiedzieć na niepochlebną ocenę. Zapewnia, że jej ubrania są najwygodniejsze na świecie i wystarczy włożyć bieliznę bezszwową:

nasze leginsy owszem są bardzo cienkie, bo chciałyśmy uzyskać efekt drugiej skory. Spróbuj w nich poćwiczyć- naprawdę są najwygodniejsze na świecie. Nie wypłaciłaby czegoś, czego sama bym nie nosiła. Do naszych leginsów po prostu należy nosić bezszwowe majtki i tyle 🙂 jeśli wolisz grube leginsy to znajdziesz takie w innej marce, luz! Kto co lubi – odpisała Julka.

Julia Wieniawa pomaga na wakacjach biednym dzieciom: „Tak wygląda prawdziwy Zanzibar”