Justin Bieber, popularny kanadyjski piosenkarz, podzielił się z fanami informacją na temat poprawy ruchomości swojej twarzy dziewięć miesięcy po diagnozie zespołu Ramsaya Hunta. W poście na Instagramie opublikowanym 15 marca, Justin udostępnił filmik, na którym przeskanował pokój wzrokiem, a następnie uśmiechnął się szeroko. Pod filmikiem napisał: „Czekajcie na to…”.

Justin Bieber i Hailey Bieber się rozstali? Plotki, czy prawda?

Justin Bieber znów może się uśmiechnąć

W czerwcu 2022 roku Bieber ujawnił, że zachorował na zespół Ramsaya Hunta, który występuje, gdy wybuch oparzenia pęcherzykowego wpływa na nerw twarzowy w pobliżu jednego z uszu. W filmie opublikowanym w mediach społecznościowych wówczas Justin pokazał, jak choroba wpłynęła na jego fizyczną kondycję:

To jest spowodowane wirusem, który atakuje nerw w moim uchu i nerwy twarzy, co spowodowało porażenie mojej twarzy – powiedział w filmie na Instagramie. Jak widzicie, to oko nie mruga. Nie mogę się uśmiechać na tej stronie twarzy. Te nozdrze nie porusza się.

Justin Bieber ma sparaliżowaną twarz. Teraz mówi o szczegółach swojej choroby

Justin wyjaśnił, że musiał odwołać kilka swoich występów i że lekarze zalecili mu odpoczynek.

To jest dość poważne, jak widzicie – kontynuował. Chciałbym, żeby tak nie było, ale oczywiście mój organizm mówi mi, że muszę zwolnić. Mam nadzieję, że zrozumiecie i wykorzystam ten czas na odpoczynek i relaks, aby wrócić do pełni sił, aby móc robić to, do czego się urodziłem.

Mówiąc do swoich fanów, Justin zaznaczył, że z czasem pokona swoją chorobę i że zrobi wszystko, by wrócić do formy. Jak było widać w jego ostatnim InstaStory, znów odzyskał kontrolę nad mięśnia twarzy i znów może się szeroko uśmiechnąć.

Justin and Hailey Bieber going out for dinner/Forum

Inglewood, CA – *EXCLUSIVE* -J Forum

Beverly Hills, CA – beverly hills, CA – skin
/ Forum