Justyna Steczkowska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, która swoją karierę rozpoczynała w latach 90-tych. W 1995 roku reprezentowała Polskę na 40. Konkursie Piosenki Eurowizji. Do dziś jest wzorem do naśladowania dla wielu młodych artystów.

Pytanie Lanberry poruszyło Justynę Steczkowską do łez! (WIDEO)

Justyna Steczkowska chwali się udekorowanym stołem na Wielkanoc

Prywatnie artystka w 2000 roku wyszła za mąż za Macieja Myszkowskiego, z którym doczekała się trójki dzieci: Leona, Stanisława i Heleny. W 2017 roku ogłosili separację, jednak ostatecznie udało im się zażegnać kryzys w małżeństwie i do dziś pozostają razem.

Justyna Steczkowska wspomina opiekę nad chorą mamą. „Miałam chwile zwątpienia”

Justyna Steczkowska ma grono swoich wiernych fanów i lubi dzielić się z nimi swoją pozytywną energią. Często publikuje prywatne chwile i nie obawia się hejtu skierowanego w jej stronę. Artystka nie raz pokazuje, że ma do siebie ogromny dystans i potrafi zaskoczyć swoich obserwatorów.

Czy Justyna Steczkowska wystartuje za rok w krajowych preselekcjach do Eurowizji? Jest jeden warunek!

Teraz jednak z okazji Świąt Wielkanocnych postanowiła podzielić się z fanami kilkoma filmikami, na których pokazała jak święci koszyczek wielkanocny, a także jak udekorowała stół na święta. Zdecydowanie w kuchni artystki zawitała wiosna i nie da się ukryć, że wszystko zostało udekorowane z największą dbałością o szczegóły. A Wam jak podobają się dekoracje Justyny Steczkowskiej?

IG/justynasteczkowska

IG/justynasteczkowska

IG/justynasteczkowska

IG/justynasteczkowska

IG/justynasteczkowska

IG/justynasteczkowska

IG/justynasteczkowska