Justyna Steczkowska (48 l.) poczuła nostalgiczny nastrój i pokazała, jak wyglądała jej sylwetka pół roku po porodzie. Przy okazji artystka opublikowała na Instagramie efekty sesji zdjęciowej wykonanej 7 lat temu i zapewniła fanów, że fotki nie były poddawane obróbce grafika.

Justyna Steczkowska WRACA do „The Voice of Poland”. „Towarzyszyło mi mnóstwo emocji”

Sylwetka Justyny Steczkowskiej po ciąży

Justyna Steczkowska może uchodzić za polską Jennifer Lopez. Mimo, że gwiazda zbliża się do 50. to absolutnie po niej tego nie widać. Piosenkarka ma obłędną sylwetkę, a fani podejrzewali – że Steczkowska podpisała pakt z diabłem.

Justyna Steczkowska zdradza SEKRET swojej figury. „Nie mam paktu z diabłem”

Artystka opublikowała na Instagramie archiwalną serię zdjęć, na których pokazała transformację sylwetki. Steczkowska zawsze należała do zgrabnych osób – po ciąży przybyło jej kilka kilogramów, ale gwiazda się tym nie przejmowała. Szybko wróciła do formy i płaskiego brzucha.

Lubię te zdjęcie. Pamiętam, że było zrobione pół roku po narodzinach Helenki. Widać na nim jak inne miałam ciało, ale nie miało to dla mnie żadnego znaczenia, bo byłam tak szczęśliwa, że urodziłam córeczkę, że cała reszta była tylko dodatkiem. Potem zabrałam się za siebie i ćwiczę do dziś – zaczęła Justyna.

Transformacja sylwetki Justyny Steczkowskiej

Justyna zachęcała fanów do aktywności fizycznej. Przyznała, że regularnie ćwiczy, jednak każdy trening wymaga od niej mobilizacji.

Moje ciało jest mi wdzięczne (a ja mojemu ciału) pomimo tego, że każdy trening to udręka. Zawsze szukam wymówki, żeby sobie odpuścić i nie jestem zbyt szczęśliwa jak na niego jadę, ale bardzo szczęśliwa i dumna jak z niego wracam. Dumna, że kolejny raz udało mi się dotrzymać słowa samej sobie i szczęśliwa, bo ruch wyzwala mnóstwo endorfin. (…) Następne zdjęcia są z różnych wakacji, ale po kilku latach ćwiczeń. I nie jest zdjęciem z sesji, które „popieścił” grafik, 😉 tylko zwykłym selfie – dodała.

Internauci w komentarzach zachwycali się sylwetką Justyny i szczerze przyznali, że każda kobieta marzy – by wyglądać tak dobrze, mając tyle samo lat, co Steczkowska.

Robi wrażenie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Justyna Steczkowska KOKIETUJE po koncercie. „Chyba się starzeję”

Magda Steczkowska żegna zmarłą mamę. Wzruszający wpis

Justyna Steczkowska pokazała synów. „Mąż pomógł trochę przy tworzeniu tego cudu”

Justyna Steczkowska w bikini.

Justyna Steczkowska w bikini. Fot.Instagram/justynasteczkowska.

Justyna Steczkowska jest polską Jennifer Lopez?

Justyna Steczkowska jest polską Jennifer Lopez? Fot.Instagram/justynasteczkowska.