8 grudnia długo wyczekiwany dokument Meghan&Harry ujrzał światło dzienne. Okazuje się, że Harry i Meghan od momentu decyzji o wyjeździe z Londynu nagrywali wideo pamiętniki, które teraz wykorzystali w filmie o sobie. Zgodnie z przewidywaniami, film miał być szokujący dla opinii publicznej. Czy rzeczywiście taki jest? Oto największe rewelacje z trzech pierwszych odcinków serii.

Największe rewelacje z dokumentu o Meghan i Harry’m

„To jest relacja z pierwszej ręki z historii Harry’ego i Meghan, opowiedziana z nigdy wcześniej nie widzianym osobistym archiwum. Wszystkie wywiady zostały zakończone do sierpnia 2022 r.”.

To jest karta tytułowa, która pojawia się, gdy po raz pierwszy naciśniecie przycisk odtwarzania nowego serialu o księciu Harrym i Meghan Markle.

Zapytano Meghan Markle, jakim ojcem jest książę Harry. Posypały się komentarze, „no, brawo…”

Pierwszy materiał filmowy został nagrany już w marcu 2020 r. Harry w nagraniu z lotniska tłumaczy, dlaczego postanowili opuścić rodzinę królewską.

„Moim zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa mojej rodzinie” – wyjaśnia książę, obecnie piąty w kolejce do brytyjskiego tronu, siedząc w prywatnym pokoju na londyńskim lotnisku Heathrow. „Ale natura bycia urodzonym w tej pozycji pośród wszystkiego, co się z tym wiąże i poziomu nienawiści, która jest wzniecana w ciągu ostatnich trzech lat, szczególnie przeciwko mojej żonie i mojemu synowi, generalnie martwię się o bezpieczeństwo mojego rodzina.”

Nikt nie chce pracować z Meghan Markle, „Ludzie się jej boją, bo łatwo i szybko wbija nóż w plecy”

Później Harry wyjaśnił skąd wzięły się nagrania. Wedle jego relacji, „znajomy” zasugerował, by dokumentowali to wszystko. Jak dodaje później Meghan, po dwóch latach ich wideopamiętniki „nabrały większego sensu”. 

W czasie gdy Harry był na lotnisku, Meghan nagrywała swoją „relację” siedząc na kanapie z ręcznikiem na głowie w Vancouver.

„H jest w Londynie, a ja tutaj, nie wiem nawet od czego zacząć. Po prostu naprawdę chcę znaleźć się po drugiej stronie tego wszystkiego” – mówi Meghan tuż przed tym, jak zaczyna płakać. „Um, nie wiem już, co powiedzieć. Niestety, oni niszczą nas”.

Meghan Markle w dziwnym kombinezonie na zakupach. Uśmiecha się mimo kolejnych kontrowersji

„Oni”, o których mowa, wydają się być zarówno rodziną królewską, jak i brytyjskimi mediami, o których Harry często wspomina w dokumencie.

Niektóre z najważniejszych wydarzeń ujawnionych w pierwszych trzech odcinkach obejmują to, jak Meghan Markle i książę Harry naprawdę się poznali (znalazł ją, korzystając ze swojego tajnego konta na Instagramie!), co zrobiła Meghan, kiedy po raz pierwszy spotkała księcia Williama i księżną Catherine, jak się oświadczył, pierwsze spotkanie się z królową po raz pierwszy, poczucie zagrożenia i rasistowskie nagłówki pisane przez media. Harry także podkreślił, że widzi ogromne podobieństwo Meghan i jego tragicznie zmarłej matki, a sposób w jaki zginęła miał decydujący wpływ na podjęcie decyzji o wyjechaniu z Londynu.
Czy jest szokująco? Sprawdźcie sami i dajcie znać w komentarzach.

 

 

 

 

Los Angeles, CA -, Credit line: Netflix / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

File photo dated 27/11/17 of Prince Harry and Meghan Markle (now the Duke and Duchess of Sussex)/ Forum

NEW YORK, USA – DECEMBER 06: Prince Harry Duke of Sussex (L) and his wife Duchess Meghan Markle (R) arrive to attend the Ripple of Hope Award Gala in Nev York, United States on December 06, 2022. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ABACAPRESS.COM