Pamela Anderson po raz pierwszy dostała szansę by samej opowiedzieć własną historię. W najnowszym dokumencie Netflix, słynna gwiazda przejmuje narracje na temat swojego życia. Już teraz dostępny jest pierwszy trailer.

Pamela Anderson opowiada o swoim życiu w najnowszym dokumencie

31 stycznia na Netflix pojawi się  dokument, który opowiada historię życia i kariery Pameli Anderson. W tym obrazie po raz pierwszy w historii główna zainteresowana ma szansę opowiedzieć swoją historię własnymi słowami.

„Chcę po raz pierwszy przejąć kontrolę nad narracją”. – powiedziała Pamela.

54-letnia Pamela Anderson na lunchu ze znajomymi. Tak teraz wygląda?

Nastawiony na zwolnioną, zapadającą w pamięć wersję przeboju Cardigans z 1996 roku „Lovefool”, 2-minutowy zwiastun otwiera obecnie 55-letnia Anderson, odnosząc się do kontrowersji wokół jej ujawnionej sekstaśmy z byłym mężem Tommym Lee.

W rozmowie z PEOPLE reżyser filmu dokumentalnego Ryan White mówi o Anderson:

„Ona w końcu opowiada swoją historię własnymi słowami, ale nie wie też, które archiwalne nagrania wideo i osobiste pamiętniki zostaną wykorzystane w końcowym filmie. ”

„Dała nam carte blanche, abyśmy mogli wykorzystać archiwalne [materiały filmowe] w sposób, który naszym zdaniem najlepiej opowiedział historię” — dodaje White. „To znak, jak autentycznie Pamela przeżyła swoje życie. Jest właścicielką każdej części swojego życia — dobrej, złej i brzydkiej. To niezwykle wrażliwy, ale odważny sposób na życie”.

Pamela mówi o sobie, że choć jej życie było burzliwe, to „nie jest damą w opałach”. Poniżej zobaczycie najnowszy trailer, który na oficjalnej stronie Netflixa został opisany jako  „intymny i humanizujący portret jednej z najsłynniejszych blondynek na świecie”, który „śledzi trajektorię życia i kariery Pameli Anderson od dziewczyny z małego miasteczka do międzynarodowego symbolu seksu, aktorki, aktywistki i kochającej matki”.

Szok! Pamela Anderson zadebiutuje w musicalu na Broadway’u

Producentami są Jessica Hargrave i Julian Nottingham, a także Anderson i starszy syn byłego Pameli Lee, Brandon Thomas Lee.

Actress Pamela Anderson  Forum

 Credit line: BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

*EXCLUSIVE* Gold Coast, AUSTRALIA  Forum

pamela-anderson-pt-02-wynik