Już jutro w niedzielnym odcinku Must be the music. Tylko muzyka dowiemy się kto znajdzie się w gronie półfinalistów. To będzie ostatnia decyzja jurorów. Od odcinków półfinałowych o losach uczestników decydować będą widzowie.

Najpierw było 8 precastingów, na których pojawiło się ponad 10 tysięcy zdolnych ludzi. Następnie sto zespołów i solistów zaprezentowało się jurorom w czasie odcinków eliminacyjnych w Warszawie. Z tego grona do półfinałów trafi jednie 32. najlepszych wykonawców.

Do półfinałów mogli awansować tylko ci którzy w odcinkach eliminacyjnych otrzymali 3 lub 4 głosy na „TAK”.

Czy w gronie szczęśliwców znajdzie się Kasia Moś, do której Adam Sztaba powiedział Witam finalistę programu? A może Gethomil Lamarre, sympatyczny student z Haiti, który swoją piosenką Kuram cię zdobył serca jurorów?

Czy na półfinał ma szansę raper z ostatniego odcinka Sebastian „Biały\” Białek, walczący o prawa ojców, albo Dominika Kurdziel, weteranka branży muzycznej?

Nie zapominajmy również o genialnym 10-latku Kubie Kowaliszyn wymiatającym na perkusji, oraz wielu świetnych zespołach, które poznaliśmy w trakcie odcinków castingowych show, na przykład Pocket Size Sun z utalentowaną 14-letnią Jowitą Łasecką, tajemniczy zespół w białych maskach Ludwik czy też Lemon, który wzruszył nas w ostatnim odcinku.

Jest więc z czego wybierać, wybór ten nie będzie łatwy, a w półfinale są tylko 32 miejsca.

Kto Waszym zdaniem zasługuje na półfinał? Macie swoich faworytów?

\"Już
Aleksandra Pęczek

\"Już
Bliss

\"Już
Chainsaw

\"Już
Dominika Kurdziel

\"Już
Friends in China

\"Już
Gethomil Lamarre

\"Już
Jimmie Wilson

\"Już
Katarzyna Moś

\"Już
Krzywa Alternatywa

\"Już
Kuba Kowaliszyn i Mariusz Misa

\"Już
Leszek Sypniewski

\"Już
Ludwik

\"Już
Najlepszy Przekaz w Mieście

\"Już
Oliwia Wieczorek

\"Już
Pocket Size Sun

\"Już
Regeneration

\"Już
Sebastian \”Biały\” Białek

\"Już
Szulerzy

\"Już
Tomasz Madzia

\"Już
Venflon

\"Już
Whitestok