Pod koniec tegorocznych wakacji internet zapłonął, gdy Karolina Pisarek ogłosiła, że niedługo poślubi swojego chłopaka, Rogera Sallę. I choć para nie zna się długo, oboje pewni są swojej miłości i jak zdradzają w mediach, na ślubnym kobiercu staną już latem 2022 roku. Jak idą przygotowania do tego wydarzenia? Modelka póki co nie mówi wiele na ten temat, ale pewnym jest, że jej suknia już się szyje, a zaproszenie na wesele drukują. Czy w ferworze tych przygotowań zakochani pomyśleli już o intercyzie?

Karolina Pisarek u ŻURNALISTY opowiedziała o kulisach modelingu: „Szły takie nieświeże do pracy”

Karolina Pisarek podpisze intercyzę?

Niedawno Pisarek ujawniła, że jest milionerką. Niemniej wybranek jej serca również do biednych nie należy. Mężczyzna od lat zajmuje się biznesem, a dodatkowo jest synem milionera. W takiej sytuacji podpisanie intercyzy, a co za tym idzie, zabezpieczenie swoich majątków, wydaje się być kwestią oczywistą. Czy tych dwoje się na to zdecyduje? Jak zdradza Karolina w rozmowie z pomponik.pl nie mają tego w planach.

Doszliśmy do wniosku, że nie. Bo związek ma łączyć, a nie rozdzielać. Roger sam wyszedł z inicjatywą, że nie. To jest indywidualna sprawa. Ja też się zastanawiam. To jest ciężki orzech do zgryzienia, to jest temat tabu, ludzie nie lubią o tym mówić, ale na szczęście my mamy już tę rozmowę za sobą – powiedziała Karolina.

Słuszna decyzja?

scena z: Karolina Pisarek, Roger Salla, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, SK:, , fot. AKPA/AKPA