Kacper Kuszewski odebrał wygranego Mercedesa (FOTO)

768-kacper-kuszewski-1-R1 768-kacper-kuszewski-1-R1

Mimo że Taniec z gwiazdami, którego zwycięzcą został Kacper Kuszewski zakończył się dwa miesiące temu Kuszewski dopiero teraz zdecydował się odebrać nagrodę główną w postaci Mercedesa klasy C Coupe.

Dołącz do naszych fanów na Facebooku! Kliknij Tutaj!

Aktor kilka dni temu wrócił z trzytygodniowych wakacji w Tajlandii, a po powrocie do kraju poszedł do salonu odebrać swoją wygraną wartą ponad 200 tysięcy złotych, którą jak zapowiedział prawdopodobnie zamierza sprzedać.

Opalony, wyraźnie zrelaksowany i wypoczęty cieszył się z nagrody. Zresztą, kto by się nie cieszył.

Życzymy szerokich dróg.

\"Kacper

\"Kacper

\"Kacper

\"Kacper

 
14 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

To słaba nagroda powinni mu helikopter dać w nagrodę a nie jakiś blaszak za 200 tys zł jakeś drobne pieniądze

czy tylko ja mam wrażenie, że on jest troszeczkę podobny do Roberta Lewandowskiego ? 😉

Buty pod kolor auta:)

ajajaj koko dżambo ajajeeee heloooo!!!!!

Mógłby mi ktoś napisać, czy on jest gejem czy nie..? Pytam poważnie.. W sumie wiele razy słyszałam że tak, ale osobiście nie wygląda mi na homoseksualistę

O fuuu jakie buty okropne…

on naprawdę ma spojrzenie geja… i chyba nim jest.

to chyba pedryl jest

nie wiedziałam,ze jest gejem 🙂

Po jaką cholerę piszecie że ten mierny / jak zresztą cała młoda obsada polskich seriali / był w Tajlandii. Czyżby się pocieszał po kartonowej tragedii. Po drugie. Jak długo można pokazywać programy typu TzG i tym podobne . Czy właściciele prywatnych stacji TV myślą, że widzami są tylko wąskonosi emeryci. Dajcie coś wreszcie z ,,jajem,, , bo od tych waszych super programów doopa się marszczy.

Co za paskudne buty

buty pod kolor auta 🙂

gość, 25-01-12, 11:05 napisał(a):no to bedzie rwanie na samochód wśród facetów też są “blachary”

no to bedzie rwanie na samochód