Minęło już 12 lat odkąd Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski spotkali się na planie serialu „Rodzinka.pl”, by zagrać pokochaną przez miliony widzów rodzinę Boskich. Serial cieszył się tak ogromną popularnością, że zamiast trzech sezonów ostatecznie powstało ich… szesnaście. Aktorzy z planu bardzo się ze sobą zżyli, a my mieliśmy okazję obserwować jak grające w serialu dzieci dorastają na naszych oczach i stają się prawdziwymi gwiazdami. Ostatecznie serial został zdjęty z anteny w 2020 roku.

Choć do dziś wielu z nas z uśmiechem wspomina ciepły i rodzinny serial, w którym niejednokrotnie odnajdywaliśmy lustrzane odbicie naszych własnych zachowań i rodzin, okazuje się, że dla aktorów, wspomnienia związane z serialem są w dużym stopniu pokryte goryczą. Jakiś czas temu Tomasz Karolak w rozmowie z Moniką Jaruzelską wyznał, że dekada spędzona na planie wręcz zrujnowała mu życie prywatne i relacje z jego własnymi dziećmi, dla których nie miał czasu:

Ja grałem przez 10 lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich nas. Cena za „Rodzinkę.pl” jest ogromna.

Tomasz Karolak wyznał GORZKĄ PRAWDĘ o „Rodzince.pl”. Serial zrujnował wiele żyć

Mateusz Pawłowski gorzko o serialu Rodzinka.pl

Teraz głos zabrał Mateusz Pawłowski, którego widzowie pokochali za rolę Kacperka. Gdy w 2020 roku serial dobiegł końca, młody aktor postanowił skupić się na swojej edukacji i odłożyć karierę aktorską na bok. I choć nie wyklucza w przyszłości powrotu do aktorstwa, to równie gorzko wspomina udział w Rodzince:

Dużo czasu straciłem, dużo czasu poświęciłem na plan i nie miałem czasu, żeby trochę rozwijać jakoś swoją osobę, żeby szukać hobby, przyjaciół, w tym aspekcie dużo potraciłem. Z opóźnieniem musiałem uczyć się relacji międzyludzkich, podejścia do życia, takich podstaw. – powiedział w podcaście na kanale WykolejeniTV

Jednocześnie przyznał, że serial przyniósł mu ogromną popularność i równie ogromne pieniądze:

Wiem, ile tam było pieniędzy, ale ja nie mam pieczy nad tym, bo uważam, że nie chcę. Nie jest mi to do niczego potrzebne. Wątpię, żebym w wieku 18 lat miał jakiekolwiek pomysły, co mogę zrobić z jakąś ilością pieniędzy.(…) Były kiedyś fanpage na Facebooku i rodzice mi mówili, że miałem drugi największy fanpage w Polsce pod względem polubień. Wtedy był tylko większy ode mnie Robert Lewandowski i ja byłem drugi.

Na koniec zdradził, że nie ma jeszcze dziewczyny, ale dał namiary, gdzie można go znaleźć:

Dziewczyny nie mam, ale coś tam jest. Coś działam, ale nic nie mówię. Mam Tindera.

Pamiętacie Zosię z „Rodzinka.pl”? Emilia Dankwa to dziś piękna nastolatka

pasekkozak

Tak dziś wygląda Zosia z „Rodzinki.pl”. Skończyła szkołę i pochwaliła się świadectwem

scena z: Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

„Rodzinka.pl”/fot. Akpa

„Rodzinka.pl”/fot. Akpa

„Rodzinka.pl”/fot. Akpa

Wiktoria Gąsiewska o zakończeniu „Rodzinki.pl”