Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym Kaio Alves Goncalves dwa miesiące temu. Na początku lipca wróciła do Polski. Modelka poinformowała, że nie mogła dogadać się z Kaio, bo podzielił ich odmienny styl życia i inne oczekiwania. Para umówiła się, że nie będzie komentować w mediach swojej decyzji, ale szybko zaczęli nawzajem obrzucać się oskarżeniami. Kaio ujawnił, że chciał rozstania od dłuższego czasu, ale Sandra zagroziła – że targnie się na swoje życie.

Kaio Alves Goncalves przyjechał do Polski

Tak wygląda nowa dziewczyna Kaio Alves Goncalves. Kolejna polska modelka…

Szybko okazało się, że Sandra i Kaio są już w nowych związkach. Na dodatek Kaio poznał znowu modelkę z Polski – Viktorię.  Na Instagramie można ją znaleźć pod nickiem @viktoriagab. Należy do agencji Select Model Global.

Przez ostatni tydzień Kaio spędzał wakacje w Saint-Tropez z Viktorią i Klaudią El Dursi. Teraz widzimy na Instagrami, że Kaio zawitał do Polski – zatrzymał się w drogim hotelu Raffles Europejski.

Córka Kaio wydała oświadczenie, po tym, jak zobaczyła wywiad z Sandrą Kubicką

Kaio zdradza nam, z kim przyjechał do Polski. Okazuje się, że stęsknił się za naszym krajem:

Przyjechałem na kilka dni, bo uwielbiam Polskę. Zatrzymałem się tutaj z Viktorią i przyjaciółmi z Miami. Byliśmy w Monako, a Victoria jest Polką, więc postanowiliśmy się tutaj zatrzymać – powiedział Kozaczkowi Kaio Alves Goncalvesa.

Ex narzeczony Sandry Kubickiej żałuje, że zdradził szczegóły rozstania: „Pozwoliłem, aby emocje przejęły kontrolę”

 

View this post on Instagram

Always at the right place at the right time 🙌🏻

A post shared by Kaio Alves Goncalves (@kaioalvesgoncalves) on

View this post on Instagram

Making memories 🌅

A post shared by Viktoria (@viktoriagab) on