Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)

1-R1 1-R1

Kolejna gala, która skupia wszystkie znane na całym świecie nazwiska. American Music Awards odbyło się wczoraj i przez ściankę przelał się tłum dobrze znanych nam twarzy.

Najlepszą wokalistką okazała się Rihanna. Artystka pojawiła się w czarnym komplecie (top+spódnica). Nie byłaby sobą, gdyby nie miała ciekawej fryzury. RiRi na salony przybyła z mamą, której gorąco podziękowała za wychowanie i wsparcie.

Najlepsza artystka country to oczywiście Taylor Swift, która błyszczała w złotej mini. Pojawiły się rywalizujące: Katy Perry i Lady Gaga, która “wjechała” na białym koniu. O dziwo, tym razem była ładnie ubrana. Pozowała w liliowej sukni podobnej do tej, w której widnieje na plakacie Versace.

Impreza nie mogłaby się odbyć bez skandalistki roku, Miley Cyrus, która, jak na swoje możliwości, naprawdę mało pokazała. Na imprezie towarzyszył jej ojciec, Billy Ray Cyrus. A jak wyglądał jej występ? Zdradzimy już niebawem.

Na koniec delegatki z klanu Kardashianów – Kylie i Kendall Jenner. Kylie zmieniła fryzurę – jak wygląda?

Kto zasługuje na pochwałę?

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Ariana Grande

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Christina Aguilera

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Ciara

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Emma Roberts

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Heidi Klum

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Jennifer Hudson

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Katy Perry

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Kelly Osbourne

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Kendall i Kylie Jenner

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Lady Gaga

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Miley Cyrus

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Miley Cyrus z ojcem, Billym Rayem Cyrusem

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Nicole Richie

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Rihanna

Kalejdoskop gwiazd na gali AMA 2013 (FOTO)
Taylor Swift

   
68 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Dlaczego ludzie nie śmią obrazić takich gwiazd jak Rihanna, Lady Gaga. Co kolwiek by zrobiły, jak kolwiek by sie zeszmaciły to ludzie i tak będą je wielbic. Obudzcie się to jest horę. Te kobiety mają wpływy w całym świecie to jest wykożystane przez szatana. One się tak będą zachowywać żeby pomieszać ludzią w głowach będą pokazyzać na swoim przykładzie że palenie marihuany, branie narkotyków jest normalne, że związki gejów są normalne. Przecież człowiek ma swój rozum, one są przyozdobione, wycackane i bogate ,a w środku maja taki syf że szok. Piszę to do was bo to naprzykład w takim kozaczku, najwięcej was o nich czyta. Może przynajmiej kilku ludzią przemówie do rozumu. Jezus nie chciał by żeby ludzie szli za takimi osobami. On naprawdę istnieje, mi pomógł. Dla scisłości kiedyś kochałem Lady Gagę i Rihanne tylko że teraz nie wiem za co

Znalazłem w necie zbiór części nowych pytań do prawa jazdy, niektóre z nich miałem na egzaminie http://e-pobieralnia.pl/oloo/Prawko_2013/6743653

Gaga po raz kolejny zdominowała galę swoją obecnością. tyle w tym temacie.

J.Hudson nie powinna odsłaniac nóg…

gość, 25-11-13, 19:27 napisał(a):gość, 25-11-13, 19:10 napisał(a):Aguilera mega sexy super jestjestes z rodziny PuchatkaBee ??????fajne 🙂 Puchatek coś mało się udziela, chyba że pisze incognito.

gość, 25-11-13, 22:44 napisał(a):gość, 25-11-13, 18:07 napisał(a):Wszystkie poza rihanna wygladaly dobrze (w staniku musi latac na taka impreze? serio? moze niech nago przyjdzie). Przedstawienie gagi jak zwykle debilne. Miley Cyrus tez ygladalaby ok. gdyby nie te wlosy dwukolorowe. Albo msui farbvowac co tydzien albo powinna wrocic do swojego koloru – biale siano na tle ciemnej glowy wyglada ordynarnie.Co druga kobieta teraz juz sie nie wstydzi odrostów. Stalo sie to na tyle normalne, ze nawet odrosty byly modne swego czasu, poniewaz zwiekszają wizualnie objetosc wlosow. Ombre też sie niczym nie roznilo od mega dlugiego odrostu. I to sie nie tyczy tylko blond wlosów. Zobacz sobie chociazby Lime, Rubik, itd. a moim zdaniem RiRi najlepiej, jak zobaczyłam ja to aż takie olsnienie bo nie dość że wyróznia się stylizacj ato jeszcze uroda

Perry ładnie, a Osbourne nie pasuje ta sukienka. Wygląda przez nią infantylnie.

Taylor Swift i Jennifer Hudson fajnie. N.Richie jest już zbyt chuda. Nieładnie to wygląda.

Nicole Richie fajnie, ale twarz do wymiany, strasznie brzydka, Taylor Swift super, choć jej nie lubię, a te wszystkie nagrody które wygrała pokazuje w jakich debilnych czasach żyjemy.

Christina pięknie, a Gaga pierwszy raz w życiu powaliła mnie na kolana w sensie pozytywnym! obrzydliwie za to cyrus, no ale ona jest po prostu obrzydliwa

Ariana wiecznie ta sama fryzura

gość, 25-11-13, 18:07 napisał(a):Wszystkie poza rihanna wygladaly dobrze (w staniku musi latac na taka impreze? serio? moze niech nago przyjdzie). Przedstawienie gagi jak zwykle debilne. Miley Cyrus tez ygladalaby ok. gdyby nie te wlosy dwukolorowe. Albo msui farbvowac co tydzien albo powinna wrocic do swojego koloru – biale siano na tle ciemnej glowy wyglada ordynarnie.Co druga kobieta teraz juz sie nie wstydzi odrostów. Stalo sie to na tyle normalne, ze nawet odrosty byly modne swego czasu, poniewaz zwiekszają wizualnie objetosc wlosow. Ombre też sie niczym nie roznilo od mega dlugiego odrostu. I to sie nie tyczy tylko blond wlosów. Zobacz sobie chociazby Lime, Rubik, itd.

gość, 25-11-13, 19:33 napisał(a):taylor jest strasznie lubiana w ameryce, nie wiem czemuZalezy w jakich kregach. 🙂 Nie bez przyczyny jako miejsce jej koncertu w konkursie wybrano placówkę dla głucho-niemych.

Rihanna ! cudowna!

Aguilera & Perry pięknie

Ariana ta to dopiero baby face!

Aquilera Ciara Hudson Rihanna

gość, 25-11-13, 19:10 napisał(a):Aguilera mega sexy super jestjestes z rodziny PuchatkaBee ??????

Wszystkie poza rihanna wygladaly dobrze (w staniku musi latac na taka impreze? serio? moze niech nago przyjdzie). Przedstawienie gagi jak zwykle debilne. Miley Cyrus tez ygladalaby ok. gdyby nie te wlosy dwukolorowe. Albo msui farbvowac co tydzien albo powinna wrocic do swojego koloru – biale siano na tle ciemnej glowy wyglada ordynarnie.

aquilera i Nicole Richie przepięknie !

Christina i Taylor przepieknie!

taylor jest strasznie lubiana w ameryce, nie wiem czemu

Aguilera mega sexy super jest

Gaga dawno tak ładnie nie wyglądała…

piękna Emma 🙂

christina pieknie

Ta pierwsza ma fajne wlosy, wiecej dopinek nie bylo?

Christina i Taylor wyglądały świetnie. Podoba mi się też Katy Perry, chociaż wygląda jakby była trochę roztrzepana…

podba mi się stylizacja retro Katy, a także taylor dobrze wyglądała

PuchaczBee, 25-11-13, 11:41 napisał(a):Christina, Taylor i Katy, reszta daleko z tylu.Reszta daleko OD tylu??? Puchacz, ty perwersie…

Sukienka Heidi mi się nie podoba.Kelly Osbourne bossko. Kocham takie retro sukienki, zwłaszcza tiulówki. Lady Gaga jak córka Donatelli Versace 😛

kochana Gagaaaaa

PuchaczBee, 25-11-13, 11:41 napisał(a):Christina, Taylor i Katy, reszta daleko z tylu.Wow, wszystkie Twoje Dziffki w komplecie ha ha i wszystkie beznadziejne.

ciara ma bary jak zawodowy pływak, ohydne

Nie rozumiem fenomenu Tylor Swift, nie chodzi mi o wyglad, ale o jej “dokonania” muzyczne, ldany glos to nie wszystko…

Rihanna najlepszą wokalistką…serio…

Dla mnie wygraną jest Christina Aguilera ze swoją cudowną figurą!

gość, 25-11-13, 15:32 napisał(a):Nie rozumiem fenomenu Tylor Swift, nie chodzi mi o wyglad, ale o jej “dokonania” muzyczne, ldany glos to nie wszystko…Głos ma, ale jak dla mnie jest nijaka.

te pseudo gwiazdy nie dorastają Królowej Mandarynie do pięt:/ hir aj goł egen, on maj oun

najpiekniejsza, najoryginalniejsza Lady Gaga na koniu, cudowna!

siostry Jenner wyglądają naprawdę ładnie! Zaskoczyły mnie pozytywnie

Najlepiej Miley w garniturze od Versace (?). Ruhana też wyglądałaby świetnie, gdyby nie te ślady na dekolcie po paskach od biustonosza.

Krystyna jak za starych dobrych czasów

Cyrus w końcu wygląda jak człowiek, najładniej ubrana Nicole Richie. Ma zabójczo piękną suknie!Kate Perry też moze być. Christina Aguilera cokolwiek by nie załozyłam zawsze wygląda tandetnie, pewnie dlatego, że zawsze zakłada szpachle tapety na twarz

hudson i osbourne znowu tyją pierwsza ma nogę jak hipopotam a druga ramie jak hpopotam, a klum ma fatalną kieckę jak tirówka

XD Miley juz wie, ze se wstydu narobila i chce znowu byc slodka corusia tatusia, zdjecia kotkow dodaje itd… a brwi co przykleila se z powrotem?/

PuchaczBee, 25-11-13, 11:41 napisał(a):Christina, Taylor i Katy, reszta daleko z tylu.Racja, reszta daleko… ale od tej tandety. Christina jak zwykle wytapetowana jak klaun, Katy chyba nieudolnie aspiruje do stylu Dity von teese, a Taylor zawsze tak samo – ładna, ale za grosz seksapilu. A Ty jesteś bezguściem i nieobiektywnym “fanboy’em”.

Ciara, Nicole Richie super!!

Aguilera wygląda świetnie 😉 podoba mi się tez suknia Nicole choć za nią samą za bardzo nie przepadam.

Jennifer Hudson straszna pokraka