W środę, 24 listopada, raper Ye, wcześniej znany jako Kanye West, powiedział, że chce „odbudować” swoją rodzinę z żoną Kim Kardashian i ich czwórką dzieci, North, Saint, Chicago i Psalm. Podzielił się swoimi planami ewentualnego pojednania podczas wizyty w domu pomocy społecznej w Los Angeles, gdzie wygłosił pełne pasji przemówienie o tym, jak ważne jest przebywanie z bliskimi.

Kanye chce wrócić do Kim.

Kim i Kanye rozstali się oficjalnie na początku tego roku. Choć rozwód nie ma jeszcze swojego finału, można było odnieść wrażenie, że zarówno Kanye, który był widywany w towarzystwie nowych dziewczyn jak i Kim, która niedawno związała się z Pete’m Davidsonem, poszli na przód i nie widzą szans powrotu.

Kim wyznaje mu miłość, a Kanye spędza wakacje we Francji u boku top modelki

Okazuje się jednak, że Kanye ma inne plany. Po raz drugi odkąd prasa coraz częściej rozpisuje się na temat romansu Kim i Pete’a mówi głośno, że wierzy, że jego rodzina zejdzie się z powrotem.

Kanye West chce być znowu z Kim! „Ona wciąż jest moją żoną!”

„Teraz nadszedł czas, aby przywrócić rodziny w Święto Dziękczynienia. Chodzi o przywrócenie rodziny” – powiedział. „Tego ranka czułem się tak szczęśliwy, że obudziłem się, poćwiczyłem i mogłem pojechać do domu i zobaczyć żonę i dzieci”. – wyznał Kanye w swoim przemówieniu. Kontynuował: „Zgadza się. Powiedziałem, że moja żona i moje dzieci, i chcę, żeby wszyscy modlili się za moją rodzinę”.

Wygląda na to, że raper ma zamiar wrócić do Kim, która niedawno zaczęła spotykać się z komikiem Saturday Night Live Pete’em Davidsonem. Powiedział, że wierzy, że ludzie mogą się zmienić, wyjaśniając: „Narracja, której Bóg chce, to abyś zobaczył, że wszystko może zostać odkupione we wszystkich tych związkach. Popełniliśmy błędy. Popełniłem błędy” – cytuje rapera portal E!Online.

Świadkowie przemówienia twierdzą, że przemówienie  „Ye” było pełne pasji. Prawie były małżonek Kardashianki krzyczał podczas niego niczym ksiądz z ambony. Jak myślicie, Kim porzuci Pete’a i wróci do „Ye”?

 

 

New York, NY – *EXCLUSIVE* – Rap star and fashion mogul Kanye West wears a very odd face and neck mask while out in New York City. The rapper, donning a leather Balenciaga jacket, completes the uncanny look with shades, rubber boots, and dark denim.
Kanye filed a petition to legally change his name from Kanye West to simply his abbreviated nickname “Ye” on August 24, citing “personal reasons” at the time.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 638752836, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: JosiahW / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kanye West, fot. Agencja Forum

Kanye West, fot. Agencja Forum

Kanye West promuje Dondę fot. Backgrid USA / Forum