Karolina Chapko rok temu przeprowadziła się z Krakowa do Warszawy i od tego czasu jest bardzo zajęta. Możemy ją zobaczyć w serialach i na planie filmów. Do jednego z nich przeszła sporą metamorfozę.

Polska aktorka z nagrodą na międzynarodowym festiwalu. W kinach szykuje się mocny film

Karolina Chapko zagrała w filmie „Porady na zdrady 2

arolinę Chapko trudno rozpoznać w produkcji „Porady na zdrady 2”, gdzie wystąpiła w rudych włosach i na dodatek z grzywką!

W filmie zagrała główną rolę, a na planie towarzyszą jej m.in. Basia Kurdej- Szatan i Julia Kamińska. Premiera przewidziana jest na koniec tego roku.

Karolina Chapko jest naturalną blondynką, więc zmiana na rudy nieco nas zaskoczyła. Także nigdy wcześniej nie miała grzywki. Natomiast sama przyznaje, że lubi zmiany w swoim wyglądzie, a szczególnie w pracy, więc nie był to dla niej żaden problem.

Co ciekawe, kiedy wróciła do domu po planie „Porady na zdrady 2” jej 4-letni syn, Igor nie rozpoznał mamy! Karolina miała z tego niezły ubaw.

Sami oceńcie, jak aktorka prezentuje się w nowych włosach.

Karolina Chapko ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Związana była z dwoma krakowskimi teatrami – „Bagatela” i „STU”. Po szkole teatralnej została na uczelni, by przez kilka lat prowadziła zajęcia z wiersza.

Popularność zyskała dzięki roli w filmie „Oszukane” produkcji TVN i serialowi 1920 „Wojna i miłość”, gdzie grała Zofię Olszyńską. Za rolę w filmie „Yuma” (2012) była nominowana do Złotej Kaczki. Regularnie widzimy ją także w roli Dominiki w serialu „Barwy Szczęścia”. Zagrała również w „Koronie królów”, gdzie wciela się w rolę Elżbiety Pieckiej, trzeciej żony króla Władysława Jagiełły.