Karolina Korwin Piotrowska należy do najbarwniejszych komentatorów życia publicznego w Polsce. Dziennikarka chętnie zabiera głos, punktując ignorancję rodzimych celebrytów. Ostatnio głównym tematem jej wywodów stały się koronasceptyczne idee głoszone przez Edytę Górniak i Violę Kołakowską.

Karolina Korwin-Piotrowska komentuje kampanię o przemocy domowej z Kurdej-Szatan: ” To jest jądro obciachu”

Karolina Korwin Piotrowska – szczepienie

Dziennikarka przyjęła pierwszą dawkę szczepionki firmy Pfizer. Całą procedurę zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Teraz opowiedziała o pierwszej nocy po otrzymaniu specyfiku.

Na profilu Karoliny Korwin Piotrowskiej pojawił się wpis, w którym dziennikarka poskarżyła się na brak efektów ubocznych. Oczywiście nie zabrakło przytyków w stronę Edyty i Violi.

Górniak i Kołakowska zablokowały Karolinę Korwin-Piotrowską! „Cała masa ignorantów”

Szanowni! Jestem zawiedziona, bowiem po wczorajszej dawce szczepionki, obstawiwszy się lekami, telefonem do pogotowia, niemal umówiona na pisanie testamentu do prawnika, na egzorcyzmy do księdza i pato-ezo- kołczing u Edzi i Violi oraz czekająca na anielskie pienia Iwana, siedzę już prawie dobę i….dupa! Ani nie wyrosła mi trzecia ręka (choć niektórzy dają mi jeszcze nadzieje na ten event po drugiej dawce), nie da się płacić w sklepie ręką/palcem/dłonią, nadal lepi się do mnie psia sierść, syf w domu taki sam, stan konta jedynie mniejszy, albowiem (to może być sprawka Gatesa i reptilian) uniesiona nabytym świeżo czipem 5G i pozbawiona duszy, nabyłam sobie bluzę we wzór łąki kwietnej oraz pudełko lodów truskawkowych wersja vegan. Bluzę noszę, lody zjadłam, wszystko inne po staremu.

Na koniec pozdrowiła wszystkich wierzących w teorie spiskowe.

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Małgorzatę Sochę za butelkę

Pozdrawiam foliarzy, antyszczepionkowców, szurów, szczególnie @olanowa30983 , tez wam bardzo dobrze życzę, dokładnie tego samego czego i wy mnie. Dokładnie widzę teraz, czym jest wasza miłość, dusza i jasność, kryształy, ch.. wie jeden co. Bądźmy zdrowi, piękni, ukwieceni, dbajmy o pszczoły, jedzmy zdrowe lody, wierzmy nauce a nie cwaniakom i czekajmy na lato. Będzie pięknie. Będzie zabawa.

Te gwiazdy to KORONASCEPTYCY. Kto w polskim show-biznesie wierzy w spisek? NAJLEPSZE CYTATY

Wyszło zabawnie?

Karolina Korwin-Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Karolina Korwin-Piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Karolina Korwin-Piotrowska, fot. Podlewski/AKPA