Karolina Pisarek zasłynęła dzięki udziałowi w 5. edycji „Top Model” i już jako 23-latka mogła pochwalić się ogromną karierą i sukcesem oraz równie dużymi zarobkami. W czerwcu 2022 modelka wzięła medialny ślub ze swoim ukochanym Rogerem Sallą – biznesmenem, który pracuje jako wiceprezes ds. finansów. Jakiś czas później para przeprowadziła się do ogromnej willi na warszawskim Wilanowie za prawie 5 milionów złotych.

Dziś można powiedzieć, że Karolina Pisarek ma życie jak w bajce – kochającego męża i rodziców, przyjacielskich teściów, piękne mieszkanie, a na koncie wiele egzotycznych podróży i stabilizację finansową. Nic dziwnego, że nic by w swoim życiu nie zmieniła, co zdradziła w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów.

Karolina Pisarek wspiera WOŚP. Przekazała na licytację niezwykle cenną dla niej rzecz

Karolina Pisarek chwali sobie życie w Polsce. Odpowiedziała czy planuje wyprowadzkę

W nowym Q&A na Instagramie, jeden z internautów zapytał Karolinę Pisarek czy chciałaby wyprowadzić się na stałe z Polski. Jak się jednak okazuje, celebrytka czuje się silnie związana z krajem i kocha życie w Polsce:

W życiu! Kocham mieszkać w Polsce! Tu się super żyje. Jedynie mogłabym uciekać do słoneczka kiedy jest zimno i deszczowo. Ale Polska jest zdecydowanie najlepszym miejscem do mieszkania! Dobre jedzenie, centrum Europy, rodzina i bliscy są niedaleko, jest bezpiecznie i dodatkowo Warszawa, w której mieszkam jest czysta i zadbana. No i mamy tutaj swój dom.

Choć Polska jest pięknym krajem z bogatą historią i wspaniałymi krajobrazami, nie dla wszystkich jest tak przyjaznym miejscem do zamieszkania – niebezpieczna bliskość wojny na Ukrainie, galopująca inflacja, wysokie stopy procentowe czy rządząca konserwatywna partia polityczna oraz niskie zarobki wielu Polaków sprawiają, że wiele osób decyduje się na wyjazd za granicę.

A wam jak się żyje w Polsce?

Karolina Pisarek odpowiada czy planuje wyprowadzkę z Polski, IG: karolina_pisarek

Internauci wytykają Karolinie Pisarek sztuczną opaleniznę: „Jesteś dosłownie ŻÓŁTA”

pasekkozak