Karolina Pisarek-Salla pojawiła się w przestrzeni medialnej dzięki „Top Model”. I choć nie wygrała tego programu, zyskała dużą sławę w sieci (i nie tylko) . 26-latka ochoczo korzystała też z zainteresowania mediów i w efekcie chętnie brała tez udział w różnych innych programach telewizyjnych, takich jak „Taniec z gwiazdami”, „Ameryka Express” czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dziś natomiast skupia się na pracy influencerki i… otwiera się na nowy biznes. Szczegóły?

Rafał Maserak o przejściu Dagmary Kaźmierskiej do kolejnego odcinka „TzG” (WIDEO)

Karolina Pisarek-Salla otwiera się na nowy biznes

Karolina Pisarek-Salla jest modelką i influencerką, która chętnie opowiada zarówno o swoim prywatnym, jak i zawodowym życiu. Na przykład ostatnio w rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że na jakiś czas odpuściła sobie występowanie w programach telewizyjnych dla gwiazd, ponieważ sama czuje, że jest jej już w mediach trochę za dużo.

Wydaje mi się, że wykorzystałam swój limit jako uczestniczka programów (…), ponieważ byłam już w nich bardzo dużo razy i możliwe, że to jest taki przejściowy etap w moim życiu i skupiam się na nieco innych rzeczach – przyznała.

Antoni Pawlicki potwierdza, że został ojcem po raz drugi

Celebrytka wyjawiła również, że aktualnie poza modelingiem i pracą w sieci, zainteresowała się… gastronomią! Wraz z mężem, Rogerem, zainwestowała w jedną z warszawskich restauracji.

Jest to kuchnia turecka (…), jest w centrum Warszawy, więc to jest fajne i oczywiście zapraszamy – dodała.

Okazuje się, że własna restauracja by było spełnienie marzeń ukochanego Karoliny. Nie jest to jednak jedyny biznes, w którym małżeństwo chce próbować swoich sił. Na ten moment celebrytka nie zdradziła, jaka jeszcze branża chodzi im po głowie.

Maciej Kurzajewski dostanie nową pracę?! To byłaby dla niego niezła szansa

Roger Salla, Karolina Pisarek-Salla, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Karolina Pisarek-Salla, Roger Salla

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek/ akpa